Jump to content

Sebi Bastek

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sebi Bastek's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Year In
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. U mnie temat gwarancji polegał na fakturze z Euro Rtv Agd, a co do restartów to także wracałem do ustawień fabrycznych, od Miui 12,5 spokój. Pozdrawiam.
 2. Gwarancji to brak, natomiast czy masz aktualizacje tel i aplikacji. U Zony już pół roku bez problemów po Miui 12,5. Pozdrawiam.
 3. Witam, po ostatniej aktualizacji Miui od 2 miesięcy zero restartów. Pozdrawiam.
 4. Witam, ja przesiadłem się na POCO X3 Pro 8/256, natomiast mogę powiedzieć, iże Redmi Note 9 Pro używa moja żona i od czasu MIUI 12.0/12.5 restart był raz. Co do nowego telefonu do od 10 dni chodzi jak burza. Pozdrawiam
 5. Witam, raczej to nie wersja beta, piszą, że stabilna, od tygodnia zero problemów. Pożyjemy zobaczymy. Na szczęście jeszcze rok i koniec gwarancji i wtedy na pewno nienowy X. Pozdrawiam.
 6. Witam, moja wersja to 9 Pro, radzę popróbować z resetem fona, u mnie od strzału poszło. Pozdrowienia. Co do zmian, też nie widzę, natomiast może stabilność poprawiono.;-)
 7. Dziś zmiana regionu na Szwajcarię i jest MIUI 12.5.1.0. Pozdro.
 8. Witam, u mnie bez problemu się załadowało. Pozdrawiam.
 9. Witam, przy lokalizacji USA wskoczyło MIUI 12.0.4.0 zobaczymy czy coś zmieni. Pozdro:-)
 10. Może i tak jest - niestety z tego co tu można wyczytać to i wymiana płyty nie pomaga, mój wrócił z serwisu z opisem sprawny.
 11. Witam, dual LTE wyłączamy przez ustawienia / karty SIM / Dual SIM wyłączyć. Niestety zaczynam podejrzewać, że i to nie pomaga wobec błędów w oprogramowaniu i instalacji aktualizacji różnych aplikacji, które mogą powodować restarty systemu Pozdrawiam.
 12. Witam, małe info, o czym już pisałem, wyłączona funkcja dual LTE telefon bez resetów, w piątek w przypływie fantazji funkcja została włączona, do niedzieli 5 restartów i jedno samoczynne wyłączenie. Ponowne wyłączenie dualal i telefon chodzi Coś musi byś z tym tematem. Pozdrawiam
 13. U mnie spedtest pokazuje D 30,5, a U 2,5 MgB, strony otwierają się szybko, jakoś w zeszłym tygodniu zmieniłem lokalizacje na Niemcy i weszło MIUI 12.0.2 zobaczymy co będzie dalej.
 14. Jak już pisałem mój telefon był w serwisie gwarancyjnym i wrócił jako sprawny, resety czasem się zdarzają, szczególnie gdy traci sygnał gps, także podejrzewam problemy z softem, choć może się mylę, myślę, że może MIUI 12,5 w drugim kwartale coś zmieni, lub 13. Generalnie już sam nie wiem co robić telefon jest fajny, choć chyba już nie zaufam firmie X. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...