Jump to content

init0

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About init0

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F2 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest szansa żeby ten standardowy ficzer Androida działał na sofcie Xiaomi? Tryb lockdown to po prostu zablokowanie telefonu z możliwością odblokowania tylko za pomocą hasła albo pinu. Odcisk palca, smart lock czy facjata nie działa.
 2. To o co mi chodzi, nazywa się chyba "Lockdown mode", czyli tryb, gdzie urządzenie jest blokowane i tylko hasło lub pin może je odblokować (odcisk, symbol czy twarz NIE). I z tego co co czytałem, Xiaomi, albo samo MIUI wciąż tego nie potrafi...
 3. Przypadkiem trafiłem na rozwiązanie mojego problemu... W ustawieniach bluetooth klikając na sparowane urządzenie, na samym dole we "Właściwościach" jest opcja "Całkowita głośność", której wyłączenie, sprawia, że regulacja głośności przez bluetooth staje się płynna.
 4. No właśnie nie bardzo rozumiem. Możesz to jakoś prościej wyłożyć? Muszę co 72 godziny wpisywać hasło. Telefon o to prosi, nic nie zmieniałem. Pytanie jak blokować telefon, wtedy kiedy ja chcę, żeby wymagał podania hasła. Tylko hasła. Żeby odcisk czy symbol nie działał.
 5. Telefon podłączony do głośnika poprzez Bluetooth można zgłośnić skokowo, tylko w czterech krokach. Na słuchawkach, przewodowo, wszystko odbywa się płynnie, w pełnym zakresie głośności. Czy to normalne? Czy da się coś zrobić?
 6. ad. 1 - "czysty" w sensie bez MIUI. To ciągle nowość dla mnie. ad. 2 - był sensor i była opcja "administrator lock", która blokowała tak, że paluch nie mógł odblokować TYLKO hasło. Tutaj nie ma. ad. 3 - właśnie wolałbym uniknąć zmieniania i instalowania czegokolwiek, bo to był domyślny ficzer Androida. brawo: wiem, że po wyłączeniu czy co 72 godziny trzeba wpisać hasło. Ale chcę zachować pełną funkcjonalność telefonu i blokować hasłem tylko wtedy, kiedy potrzebuję. Czyli nie da się?
 7. Dzięki, ale nie o to mi chodziło. Wiem, że kilkukrotnie źle wprowadzone hasło "blokuje" telefon. Pytanie jak to zrobić z poziomu odblokowanego telefonu bez takiego "kombinowania". Na czystym Androidzie były takie skróty / widgety. Tutaj tego nie widzę. Jedyny dostępny widget "Blokada", blokuje telefon ale odblokować go można czymkolwiek (odcisk, symbol) ale nie wymaga podania hasła.
 8. Witam. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie, więc zapytam tutaj. Czy jest możliwe wymuszenie blokady ekranu, żeby wymagane było podanie hasła? Jest jakiś sposób, skrót, tajny trick? Mam ustawione hasło, ale używam odcisku palca do odblokowania (bo wygodniej), jednak czasem chciałbym zablokować telefon żeby wymagał hasła do odblokowania. To się chyba nazywa blokada administratora czy jakoś tak. Używałem tego na innym telefonie, a tutaj nie wiem jak i gdzie szukać. Z góry dzięki.
×
×
 • Create New...