Jump to content

Lewus_PL

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lewus_PL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. Stable Beta Recovery: 12.5.7.0 EEA https://bigota.d.miui.com/V12.5.7.0.RJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.5.7.0.RJDEUXM_5900218774_11.0.zip
 2. Faktycznie, zmieniłem region na Wielka brytania i zasysa 12.5.7.0
 3. Na zagranicznej stronie "https://adimorahblog.com/enhanced-edition-of-miui-12-5-arrives-in-europe-for-the-xiaomi-mi-10t-pro/" znalazłem informację, że jest to wersja stable beta dla testerów. Po ściągnięciu w takim razie paczki dla zwykłych użytkowników oraz instalacji prawdopodobnie wyskoczy błąd. Proszę o sprawdzenie poprzez instalator paczki z poziomu ustawień.
 4. Zauważyłem większa responsywność całego systemu. Jest hucznie zapowiadana opcja "rozszerzenie pamięci" w ustawieniach dodatkowych Z najważniejszych jak dla mnie zmian, czujnik zbliżeniowy zaczął pracować wręcz idealnie. Ciągle miałem problem z gasnącym i włączającym się samoistnie ekranem podczas połączeń. Testuję już w różnych sytuacjach przez parę godzin i problem ani razu nie wystąpił. Zwróćcie uwagę i dajcie znać czy u was również nastąpiła poprawa.
 5. Zmień region na "Szwajcaria" i wykasuj aplikacje "ustawienia" z pamięci podręcznej.
 6. Numer wersji to 12.5.6.0 Pojawiła się aktualizacja przy regionie Szwajcaria. Jest to Enhanced Edition. Tutam macie link 3 Gb recovery: https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.5.6.0.RJDEUXM_240c6e381e_11.0.zip
 7. Z tego co kojarzę. Jeżeli osoba, która wzięła telefon w abonamencie nagle przestanie płacić raty Twój telefon zostanie zablokowany po IMEI i stanie się bezużyteczny. Nie ryzykowałbym. Nigdy nie wiadomo czy dana osoba jest wystarczająco uczciwa.
 8. Dzisiaj rano pojawiła mi się aktualizacja na regionie Szwajcaria. Najważniejsze dla mnie to że wreszcie dymki Messenger nie zakrywają klawiatury podczas pisania :)
 9. Problem załatwiony. Prawdopodobnie po aktualizacji do najnowszej wersji softu wkradł się jakiś chochlik. Po przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko działa jak należy.
 10. Witajcie, to mój pierwszy telefon bez mini jacka. Nie działają mi słuchawki ze złączem usb-c oraz kiedy wkładam przejściówke w czym może byc problem? Czy to działa wyłącznie na oryginalnej przejściówce czy powinno działać na każdej innej?
 11. Czy działają dymki messenger normalnie na android 11? Aktualizować czy lepiej pozostać na Android 10?
 12. Zamówiłem dzisiaj mi 10T Pro za 1997zł, a więc w miarę fajna cena. Pobawiłem się, przetestowałem i płynność obrazu jest niesamowita. Brak jedynie fuknkcji always on display lecz niestety technologia ekranu na to nie pozwala. Poza tym jestem pełen podziwu tego ekranu. Bardzo dobrze go skalibrowali. Nie odczuwam jakiejś ogromnej przepaści poza dużo przyjemniejszą pracą nakładki.
 13. Realme GT 5G mnie zainteresował ale nie wiadomo kiedy i czy będzie dostępny u nas w kraju. Myślałem również nad Mi 10T Pro. Tylko martwi mnie ten IPS.
 14. Uaktualniam sytuację: Sklep dał mi do wyboru zwrot gotówki lub nowy telefon. Jest sens według was brać drugie poco czy lepiej wziąć gotówkę i kupić coś innego. Co byście polecili zamiast F2 pro?
×
×
 • Create New...