Jump to content

Lewus_PL

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Lewus_PL

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z tego co kojarzę. Jeżeli osoba, która wzięła telefon w abonamencie nagle przestanie płacić raty Twój telefon zostanie zablokowany po IMEI i stanie się bezużyteczny. Nie ryzykowałbym. Nigdy nie wiadomo czy dana osoba jest wystarczająco uczciwa.
 2. Dzisiaj rano pojawiła mi się aktualizacja na regionie Szwajcaria. Najważniejsze dla mnie to że wreszcie dymki Messenger nie zakrywają klawiatury podczas pisania :)
 3. Problem załatwiony. Prawdopodobnie po aktualizacji do najnowszej wersji softu wkradł się jakiś chochlik. Po przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko działa jak należy.
 4. Witajcie, to mój pierwszy telefon bez mini jacka. Nie działają mi słuchawki ze złączem usb-c oraz kiedy wkładam przejściówke w czym może byc problem? Czy to działa wyłącznie na oryginalnej przejściówce czy powinno działać na każdej innej?
 5. Czy działają dymki messenger normalnie na android 11? Aktualizować czy lepiej pozostać na Android 10?
 6. Zamówiłem dzisiaj mi 10T Pro za 1997zł, a więc w miarę fajna cena. Pobawiłem się, przetestowałem i płynność obrazu jest niesamowita. Brak jedynie fuknkcji always on display lecz niestety technologia ekranu na to nie pozwala. Poza tym jestem pełen podziwu tego ekranu. Bardzo dobrze go skalibrowali. Nie odczuwam jakiejś ogromnej przepaści poza dużo przyjemniejszą pracą nakładki.
 7. Realme GT 5G mnie zainteresował ale nie wiadomo kiedy i czy będzie dostępny u nas w kraju. Myślałem również nad Mi 10T Pro. Tylko martwi mnie ten IPS.
 8. Uaktualniam sytuację: Sklep dał mi do wyboru zwrot gotówki lub nowy telefon. Jest sens według was brać drugie poco czy lepiej wziąć gotówkę i kupić coś innego. Co byście polecili zamiast F2 pro?
 9. Czy można po odblokowaniu bootloader wgrać miui 11? Chciałbym wrócić z 12 na 11 ze względu na niedopracowanie.
 10. Dokładnie tak jak napisałeś. Jeżeli wszystkie drogi prawne zostaną wykorzystane bez pozytywnych rezultatów, pozostanie mi wyłącznie sprzedać telefon.
 11. RTV EURO AGD. Jeżeli droga będzie wyjątkowo długa do rozstrzygnięcia telefon pójdzie na sprzedaż.
 12. Dokładniej po przywróceniu do ustawień fabrycznych po aktualizacji do wersji 12.2.4.0. Moja karta bez problemów dodaje się na innych telefonach lecz u mnie nie ma takiej możliwości... Pozostaje mi rękojmia, zebranie dokumentacji z serwisu oraz banku i przejście się do rzecznika spraw konsumenta w celu wybrania odpowiedniej drogi zwrócenia . To tak jakby kupić pralkę, która pierze ale nie wiruję. Niby działa lecz nie spełnia w pełni swojej funkcji.
 13. Uaktualniam status. Telefon z początkiem tego tygodnia został wysłany do CCS Piaseczno. Dziś otrzymałem komunikat, że telefon jest sprawny i nawet nie wgrali oprogramowania... Brak słów. Tak więc winę za ten problem ponosi święty mikołaj.
 14. U mnie również działało wszystko kartę dodawałem tak samo jak Ty ma 12.0.4 po aktualizacji i przywróceniu ustawień fabrycznych przestało działać:( czekam na odblokowanie bootloadera jeżeli to nie pomoże to niestety telefon trafia na gwarancję...
 15. Chciałem wgrać oryginalny soft EEA 12.2.4.0 taki jaki mam obecnie na telefonie. Kiedy klikam "flash" w programie "mi flash" wyskakuję komunikat "erase error". Fajnie gdyby była możliwość wgrania pełnego softu na świeżo bez odblokowania bootloadera. Może o czymś nie wiem i istnieje taka opcja?
×
×
 • Create New...