Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Nowy
 1. Dziękuję bardzo za pomoc i zainteresowanie problem rozwiązany
 2. Z linka który podałeś nie mogę pobrać pliki i pobrałem z innej strony z tym, że pojawia się informacja, że obecna wersja "gryzie się" z tą nową. Czy powinienem odinstalować ta wersję którą teraz mam?
 3. Próbuję połączyć kamerę z wi fi. Resetuje kamerę i dodaje ręcznie różne modele kamer (metodą prób i błędów) w aplikacji mi home. Dodam że aplikacja nie widzi kamery automatycznie. Po zeskanowaniu kodu QR kamerka próbuje połączyć się z siecią ale to się nie udaje. Próbowałem zmienić region z chin na PL ale to nic nie daje. Próbowałem też zeskanować kod QR który jest na spodzie kamery ale mi home nie rozpoznaje urządzenia. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Hmmm co do moda to nie wiem co i jak bo jestem zielony w tym temacie.
 4. Cześć, Mam problem z połączeniem kamerki CMSXJ19E z siecią domową i mam pytanie czy może mi ktoś w tym pomóc? Wersja mi home to 5.6.18 (vevs & rezmus) ze względu na oczyszcacz. Nie chciałem zakładać nowego wątku dlatego piszę w tym. Wszelki porady mile widziane bo walczę już z tym cały dzień a efektów brak :(
×
×
 • Create New...