Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuję jeszcze w ten weekend naprawić ten telefon, jeżeli mi się nie uda, to w Poniedziałek pójdę do serwisu żeby mi go zrobili, to będzie najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Próbuję flashować room: pine_global_images_V11.0.3.0.QCMMIXM_20200717.0000.00_10.0_global_bdc1e4239f przez MiFlash. Jeden forumowicz dał screen gdzie proces ten trwał 188 sekund, u mnie ten proces cały czas trwa, w tej chwili jest 12200 sekund. Patrzałem w telefonie przez komputer, żaden system nie został zainstalowany do tej pory. Temat można zamknąć, dałem go do serwisu, został tam nap
 2. Rozpakowałem plik, gdy dałem go do pamięci, TWRP dalej wywala błąd. Próbowałem naprawić telefon przez Mi Flash Tool. Robię według instrukcji na You Tube. Włączam ten program, wchodzę do zakładki Driver, instaluję potrzebne rzeczy. Następnie próbuję włączyć go w trybie Fastboot, zamiast Fastboot to mi dalej wyświetla TWRP. Czy oprócz programu Mi Flash Tool, muszę jeszcze zainstalować jakieś programy ? Próbowałem zainstalować ten plik przez TWRP, według TWRP instalacja wyszła pomyślnie, gdy chcę włączyć normalnie telefon, to dalej mi włącza się TWRP, nic nie zainstalowało się w telef
 3. Room ściągnołem ze strony, która została udostępniona w tym temacie: https://miuipolska.pl/forum/topic/47145-redmi-7a-miui-stable-rom/?ct=1599393692 , tam był udostępniony też plik OTA którego nie ściągnołem. Plik który ściągnołem, dodałem do pamięci telefonu: jestem w TWRP, wchodzę do tego pliku, w środku pliku są jeszcze inne pliki oraz ten plik spakowany. Wybieram ten plik spakowany, wybieram instaluj: pojawia się Zip Treble Compatibility error !Invalid zip file format !Błąd instalowania pliku zip Zrobiłem też inaczej: ten plik spakowany który jest w pliku, wyodrębniłem go, ten plik
 4. Posiadam telefon Redmi 7A, chciałem go zrootować, przez przypadek wykasowałem cały system w TWRP. Próbowałem wgrać nowy room Redmi 7A EEA Stable ROM - V11.0.3.0.QCMEUXM przez TWRP, nie mogę, ponieważ pokazuje: E:String resource Using default value Zip Treble Compatibility error ! Invalid zip file format ! Błąd instalowania pliku zip Moje pytanie jest następujące, jak w tym przypadku mogę przywrócić system w telefonie przez TWRP ?
 5. Witam, w TWRP próbuję zainstalować no-verity-opt-encrypt-6-1. Wyskakuje mi błąd: Updater procces ended with Error: 1. Error installing zip file:nazwa pliku.
 6. Powoli tracę nadzieję że można zainstalować na tym telefonie Magisk, oraz żeby działało Wifi. Łukasz 22, gdy flashowałem ten boot poprawiony, to pisało że muszę ściągnąć inną wersję Magisk żeby działał on prawidłowo. W tej chwili to nawet nie mogę zainstalować TWRP, próbowałem różnymi metodami które zostały pokazane na stronach na www.
 7. Wgrałem ten rom, pokazuje że Magisk nie jest zainstalowany, Wifi działa.
 8. Wgrałem ten room: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HM7A_V11.0.1.0.QCMCNXM_v11-10.zip Gdy wgrałem boot.img z tego pliku, to Wifi działa, pisze że Magisk nie jest zainstalowany.
 9. ok, spróbuję tak zrobić Mógłbyś podesłać boot.img ? Próbowałem dwa boot.img, jeden nie działał. Na drugim Wifi działała, tylko pisze że Magisk nie jest zainstalowany.
 10. lukasz 22, mam jeszcze jedno pytanie. Po zainstalowaniu nowego roomu oraz Magisk, nie mogę połączyć z Wifi. Gdy chcę włączyć Magisk, to pojawia się opcja, ściągnięcia nowej wersji Magisk, pisze że jest to potrzebne w celu prawidłowego działania. To nową wersję mogę zainstalować przez TWRP ? Wtedy będzie Wifi działało ?
 11. Witam, zainstalowałem Magisk, od tej pory nie mogę włączyć WIFI. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
 12. lukasz22, Magisk teraz działa u mnie Dziękuję bardzo za pomoc, wskazówki, oraz cierpliwość.
 13. Ściągnąłem ten room https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/pine/stable/V11.0.18.0.PCMEUXM/, zrobiłem patch, na końcu reset. Zamiast włączyć się Android, to cały czas włącza mi się TWRP, zrobiłem instalację Magisk, wyłączyłem telefon. Włączyłem, znowu pojawia się TWRP zamiast Androida.
 14. Najpierw wgrałem: patched_boot.img, następnie wystąpił błąd który uniemożliwia włączenie telefonu, następnie wgrałem boot.img z pliku zip Room, problem znowu wystąpił. Moim zdaniem ten Room nie pasuje do mojego telefonu. Dobrze że można odpalić fastboota. Niewiem czemu, wszystkie nazwy plików w telefonie wyglądają tak: np. eihi4mnoouh433onuoho. Room z którego wziąłem plik boot.img: miui_PINEGlobal_V11.0.3.0.QCMMIXM_49023d184c_10.0 Dane mojego telefonu: Redmi 7A MIUI Global 11.0.18 11.0.18.0 (PCMEUXM) Android 9 PKQ1.1903 Poszukałem room który powinien pasow
 15. Próbowałem przesłać na tą stronę https://patcher.yaalex.xyz/ , takie coś wyskakuje: {"success": false, "message": "ERROR: Didn't find skip_initramfs, no need to patch."} Po polsku: sukces ": false," message ":" BŁĄD: nie znaleziono skip_initramfs, nie ma potrzeby poprawiania Ten plik przesłałem: redmi7a_patched-boot_10.2.5_Europe oraz Mokee_boot. Ściągnięte z internetu. Niewiem gdzie znajduję się plik: 1. Wyciągnąć boot.img np. z .zip z romem którym mamy obecnie wgrany.
×
×
 • Create New...