Jump to content

TauMi

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TauMi

 1. Zapodaj fotkę jak to wygląda. Może ktoś w tedy będzie w stanie pomóc .
 2. Jeśli jest na GW to oddaj aby ci go naprawili ( o ile tego nie zrobiłeś bo minęło kilka miesięcy ).
 3. Zapodaj zdjęcie jak robiłeś wipe. Ostatni bawiłem się z wgrywaniem różnych rom'ów przez TWRP itd.
 4. Jedynie co przychodzi mi do głowy i chyba nie stracisz danych to wgrać TWRP . Tylko nie wiem jednego. Jak byś wgrał TWRP to czy myszka PC działa .
 5. TWRP w zakładce "wipe" wyczyść wybierasz zaawansowane i zaznaczasz wszystko oprócz MicroSD i OTG? ( no dwa ostatnie nie zaznaczaj a najlepiej daj mi fotkę to ci powiem o co mi chodzi). Po takim formacie można instalować inny Rom. Edit. Moim zdaniem warto przed każdym wgraniem innego Rom'u sformatować .
 6. @dzidexx Wgrałem jeszcze raz TWRP i MIUI 12 Android 9 . Teraz wszystko działa. Dzięki za pomoc wszystkim (zaraz dodam wszystkim laika )
 7. @dzidexx Wgrałem jeszcze raz i nic nie pomogło. Nie właściwy ROM czy co? Mam na dole wybrane "clean all " a inne opcje nie były zaznaczone "save user data" i " Clean and lock " (powtórzę że nie są zaznaczone ). Może wgrać przez TWRP Androida (org.) ? Tylko którego? Znacie takiego który wgra się bez problemu i jeszecze można go pobrać?
 8. @dzidexx Tego już nie pamiętam dokładnie ( tylko jeden smartfon kupiłem z Chin - Honor 9 Lite ale to było w 2018r). @Netoper Powiedz mi jakie mam dać zdjęcia z apki AIDA64? @mrosi Według apki AIDA64 w zakładce CPU qualcomm snapdragon 625 (MSM8953).
 9. @Netoper Mi Verify? https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei
 10. @Netoper Chyba będzie X no i na opakowaniu piszę że jest to dual sim, dual stanbdy ,
 11. Wybrałem : Informacje o telefonie i nie ma tam nic o CPU ale w "o telefonie " (zaraz zapodam fotke ). Włożyłem kartę sim i internet mobilny jest, normalnie śmiga po "internecie ". Edit. To co mediatek czy snapdragon Dzień dobry, O co tu chodzi. Edit. To może pomóc? https://appuals.com/fix-020000-mac-address-android-custom-roms/ zmienić identyfikator Mac? Mam takie coś mac:02:00:00:00:00:00
 12. @mrosi Na pudełku piszę qualcomm snapdragon 625
 13. @Netoper Wgrał się ale jak chce włączyć Wi-Fi to po kilku sek sam się wyłącza wi fi. Co mam teraz zrobić?
 14. @Netoper Coś takiego (tel jest obecnie uruchomiony w FASTBOOT): Edit A tu co mam wybrać: Edit. To znaczy że co wgrał się? Jak długo trwa po takim czymś pierwsze uruchomienie?
 15. @dzidexx Mam rozpakować 7-zip tak aby były "foldery" i następnie MiFlash F5 (odśwież) aby sprawdzić czy widzi smartfona a na dole wybrać "clean all" i Flash? Pytam bo w tych co miałem wyskoczył błąd, że czegoś brakuje. Znalazłem Xiaomi Redmi note 4X czy ten będzie dobry?
 16. Nie mogę wgrać pobranego Androida 7.0 ( no ten co był przed tym co zrobiłem). Powiedz mi jak za pomocą PC mam to zrobić bo rozumiem że muszę pobrać MiFlash, Redmi Note 4 uruchomić w FASTBOOT i w tedy wgrać? Skąd pobrać MiFlash ? Edit. Mam już program teraz skąd pobrać Androida dla w/w smartfona?
 17. Cześć, Dla zabawy wgrałem sobie LineageOS 17 .1 ale chciałbym wrócić do org. Androida jaki był na nim . Nie wgrywałem tylko jeszcze Gapps ( chyba nie są mi potrzebne apki Google). Nie chce wszystkiego przepisywać/kopiować więc wkleję to co robiłem na innym forum aby było wiadomo co robiłem. https://forum.dobreprogramy.pl/t/nowy-rom-dla-xiaomi-redmi-note-4/627927/97 To co musztarda po obiedzie i zostaje mi tylko lineageOS 17.1 ?
×
×
 • Create New...