Damian666

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Damian666

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. #Aliexpress US $19.49 22%OFF | Xiaomi Mijia wideodomofon 2 AI identyfikacja twarzy inteligentny portier wykrywanie człowieka 3 dni chmura przechowywanie zmiana głosu Night Vision https://a.aliexpress.com/_d7CYBdo Ja korzystam z tego w normalnej wersji a nie lite. 3 dni nagrania są do obejrzenia, niestety nie idzie opłacić chmury co by więcej nagrywać.
 2. Mówicie cały czas o Aqara Hubie ? Na Androidzie opcja działa czy nie bardzo ? Bo ja w zmodowanej apcje nie widzę opcji LAN a też myślałem o domoticzu
 3. Witam. Już od dłuższego czasu korzystam i subskrybuję Xiaomi Mod by Rezmus - za co mocno dziękuję właśnie koledze Rezmusowi, a przy okazji chciałbym się serdecznie przywitać. Mam takie pytanko drogi Rezmusie, zakupiłem Xioami Qingping Alarm Clock - tak jak kolega gdzieś wspomniał apropo automatyzacji, czy dałoby radę po pierwsze - spolszczyć albo chociaż ustawić angielski język jeśli chodzi o plugin? Próbowałem samemu wyedytować plik tak jak robiłem to przy zmianie języka z angielskiego na polski w przypadku nawilżacza gdy jeszcze nie był spolszczony, jednak po zmianie chińskich znaków na polskie - plugin/zegarek się wykrzacza. Druga sprawa to wspomniana automatyzacja - posiadam plafon Yeelighta YLXD50YL w swoim pokoju / sypialni. Czy dałoby radę dorzucić jedną automatyzację? A mianowicie co by po uruchomieniu alarmu/budzika ewentualnie po wyłączeniu go, plafon sam załączał się w trybie moon/nocnym? Posiadam HUB Aqary / v2, ewentualnie bezprzewodowy ściemniacz / włącznik 2 klawiszowy aqary podtynkowy bez przewodu neutralnego.