lapin

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lapin

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, Posiadam najnowsze MIUI 12 20.7.9 na MI9 i zastanawiam się czy jest możliwośc zmodyfikowania (wydłużenia) czasu podświetlenia ekranu po otrzymaniu wiadomości (podświetlony ekran blokady).
 2. teoretycznie zrobiłem to za pierwszym razem również, bo pamiętam tą operację wpisywania ręcznie YES. Jedyne co mi przyszło na myśl to przejście procesu jeszce raz bo dane z telefonu widoczne na komputerze były jakieś zaszyfrowane i nie dało się nawet ponownie wgrać ROMu, wieć jako kompletny laik na czuja dałem jeszcze raz format data na yes zeby wgrać plik z ROMem ponownie i bez zadnego restartu wycofalem sie do instalacji zainstalowałem i zadziałało... Nie wiem czy to mozliwe, ale za pierwszym razem na 95% po format data i YES zrestartowalem telefon i wtedy zaczalem instalacje. Może to był ten błąd.
 3. Witam, Mam problem. Odblokowałem mojego XIAOMI MI 9, zainstalowałem TWRP, zainstalowałem system z zipa na moim telefonie i teraz po restarcie telefon za kazdym razem trafia mi do TWRP :( Postepowałem teoretycznie zgodnie z instrukcją: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-i-twrp-na-mi9/ Macie jakiś pomysł co może być nie tak? Cały proces przebiegł pomyślnie wszystko się rozpakowało i zainstalowało, ale telefon nie startuje do systemu tylko do TWRP..