Podkomorzy

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Podkomorzy

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Robot naprawdę wart swojej ceny. Póki co jedyny minus to brak opcji Y-shape dla mopowania, więc reklamowany dodatkowy docisk średnio robi jakąkolwiek różnice. Nowość w postaci analizy obrazu robi robotę, bo robot potrafi od razu omijać przeszkody, chociaż w przypadku grubszego kabla raz go nie zidentyfikował i próbował po staremu taranować. Algorytmy dużo lepsze niż STYJ02YM, nie jeżdzi bez sensu od jednego krańca domu do drugiego by sobie jeszcze jakiś zapomniany metr "dosprzątać"
 2. Czy ktoś może już próbował zamienić firmware z chińskiego na wersję EU?
 3. Technicznie baterie nie lubią być naładowane powyżej bodajże 80% w długim czasie. I bardzo nie lubią rozładowania do zera. Często też pokazywane 100% baterii może nie być fizycznym 100%, a np 80,90 %. Producenci często stosują taką sztuczkę w oprogramowaniu. Chociaż w przypadku Xiaomi jakoś bym się nie spodziewał, by aż tak im na sercu leżało zapewnienie długiej żywotności baterii. Z drugiej strony to nie jest elektryk, gdzie koszt baterii jest na tyle duży, by w razie czego kupienie nowej to była straszna tragedia.
 4. Czy ktoś widział już jakąś rzetelną recenzję, szczególnie jeżeli chodzi o mopowanie? W szczególności czy ma funkcję y-shape.
 5. Mopuje z płynem, ważne tylko aby był "gęsty", a nie typowy ajax. Na samym mopowaniu jest w stanie zrobić to na raz na 120m2. Z odkurzaniem jednoczesnym potrzebuje dodatkowego ładowania. Na plus, że jak tylko mopuje praktycznie go nie słychać. Lepiej też wlać wodę na 3/4 i dopiero wtedy trochę dolać płynu. Mam tylko problem z jednoczesnym mopowaniem i odkurzaniem. Ewidentnie gorzej radzi sobie szczotka - włosy i paprochy nie zawijają się "na dwie linie", tylko oplatają całą szczotkę i odkurzacz po jakimś czasie kompletnie nie odkurza - trzeba ostro się napracować by wyczyścić szczotkę. Ostatecznie mam ustawione odkurzanie codziennie o określonej godzinie, a mopuje od święta. Sporym minusem jest brak "no-mop" zones.