Jump to content

tata1

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tata1

  1. Telewizor 4K Xiaomi Mi TV 4S 55" - ma ten sam problem co miał do pewnego czasu Mi Box S. Jeżeli ma coś wetknięte w USB podczas uruchamiania to nie rejestruje dźwięku z mikrofonu. Nie można nic wyszukać głosowo, Asysten Google nie reaguje na nasz głos. W Mi Box Xiaomi zareagowało i dało aktualizacje usuwające ten problem, a w TV Mi aktualizacje nie naprawiły tego buga. Czyli jak masz AirMouse, lub klawiaturę, czy pada z czujnikiem na USB to TV cię nie będzie słyszał. Myślałem że TV coś się zepsuł w tym zakresie, do czasu gdy robiłem aktualizację w MI Box S i tam w opisie aktualizacji zapisano że właśnie aktualizacja naprawia ten bug. Gdzie można zgłosić to do Xiaomi, by wypuścili aktualizację?
  2. Generalnie jestem zadowolony, bo Android TV mi odpowiada. Apki chodzą nieźle. Tak jak napisałeś wygląd fajny, co do jakości obrazu to faktycznie jest gorsza niż w LG 40LS575 z 2012 roku. Szczególnie ta czerń to porażka. Jednak opisanych wyżej funkcji ze sterowaniem brakuje mi najbardziej. Czy każdy Android TV tak ma, czy tylko Xiaomi?
  3. Witam Zadaję to pytanie na forum Mi Box, bo obsługa Mi TV jest identyczna jak Mi TV, Android ten sam, a nie ma jeszcze wydzielonego forum dla Mi TV. 1.Jak z pilota obsługiwać TV, chodzi o to że info o danym kanale jest tylko w momencie przełączania kanału. Czy da się w trakcie oglądania programu wybrać jakąś funkcję by podejrzeć info o tym programie? Brakuje mi na pilocie po prostu przycisku INFO. 2. Czy da się na android TV przełączać kanały tak jak na "zwykłym" TV góra-dół. W xiaomi są tylko dwie metody: klawisze numeryczne, albo lista i wybór góra-dół. A czy da się bez listy góra-dół, tak jak na TV bez androida? 3. Są jakieś inne apki do oglądania TV niż LIVE TV? Może ta "biedna" obsługa wynika z apki LIVE TV?
×
×
  • Create New...