Jump to content

AreckiGaming

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AreckiGaming

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jak go odblokować bez pinu i konta google da się wogole??
 2. Mam pytanie czy miflash może sprawić że zniknie kod odblokowania telefonu?? Bo kupiłem używany telefon który był zepsuty naprawiłem go ale był kod a była właścicielka nie chciała mi go podać więc zrobiłem recovery niestety żeby przejść dalej potrzebuje ten kod albo pasy do konta google których właścicielka nie chcę podać a kodu nie pamięta czy miflash pomoże to ominąć??
 3. Witam kupiłem redmi note 7 zrobiłem hard reset ale była właścicielka nie pamiętam pinu do telefonu a konta google nie chcę mi podać więc nie mogę skończyć konfigurować telefonu bo trzeba pin wpisać. Da się to jakoś zrobić bez tego pinu??
 4. Witam mam problem gdyż nie mam gwarancji a mój redmi note 7 się nie włącza leżał rozładowany półtora miesiąca ponieważ czekałem za ekranem który szedł dość długo z chin wymieniłem ekran wszystko poskręcane a telefon nie odpala mryga biała dioda tylko a chcę sprawdzić czy ekran działa i chcę z niego korzystać obstawiam że bateria do wymiana a chcę zobaczyć czy ekran działa co to może być bateria czy coś innego ładuje się już 13 godzin i nic da się go odpalić jakoś na tej starej baterii???? Jakieś pomysły, sugestie??
 5. Witam mam pytanie odnośnie wymiany wyświetlacza: Wymieniłem wyświetlacz z ramką w redmi note 7 wszystko przełożyłem że starej ramki do nowej wszystko dobrze skręcone a gdy podłącze pod ładowarkę tel, zaczyna mrugać biała lampka u dołu telefonu ekran się zapala i odrazu gaśnie i tak do pewnego momentu a potem ekran zgaśnie lampka nie mryga a (a i bez ładowarki nie chcę się włączyć) wydaję mi się że ta płytka z portem ładowania jest temu wina gdyż była wymieniana a stara różni się od nowej pomocy!!!!! Jakieś sugestie, pomysły co to może być
 6. Błędu przy składaniu nie ma wszystko złożyłem tak samo że starej ramki wszystko przełożyłem, włącza się ale tak jakby odrazu się włączał i wyłączał tak na 2s, widać tylko uszkodzenia starego wyświetlacz takie kolory różne bo jest wylany a na reszcie ekranu czarno
 7. Witam mam problem z moim Xiaomi gdyż kupiłem wyświetlacz LCD razem z ramką bo mój wyświetlacz się wylał. Wszystko ze starej ramki włożyłem w nową tak jak powinno być telefon leżał jakiś czas rozładowany po skręceniu wszystkiego podłączyłem pod ładowarkę ekran się zapalił nic nie było widać świeciła biała dioda oraz przez chwilę świecił ekran na czarny kolor zgasł i po chwili znowu się zapalił i tak cały czas co to może być???????
×
×
 • Create New...