cziku1

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cziku1

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli ikonki stare interfejs miue to dobrze. Nagrywanie powinno działać można aktualizować. Dziękuję
 2. Czy ktoś aktualizował do wersji 11.0.1.0 z lipca swojego redmi note 7 i może powiedzieć czy dalej jest nagrywanie rozmów ( klawisz słuchawki jest zielony a wiadomości żółty) czy już interfejs google i wszystko niebieskie?
 3. Pytam bo np w Huawei jak się aktualizowalo to znikało nagrywanie. A chciałbym tego uniknąć w mojej 7. Wiem że w nowszych wersjach np note 8 czy 9 jest już dialer od Google i nie ma możliwości nagrywania.
 4. Matheusz a testowales najnowsza aktualizacje 11.0.9.? Jest nagrywanie rozmów czy zmieniki dialery na googlowskie i koniec z nagrywaniem?
 5. Bardzo dobra informacja. Bardzo dziękuję
 6. Witam dziś do otrzymałem informację na telefonie że jest nowa aktualizacja. Czy ktoś już aktualizował swoją 7 do wersji MIUI 11.0.7.0 i jest w stanie potwierdzić czy zostało nagrywanie rozmów czy zostało to usunięte. Czy panel dzwonienia (zielony przycisk) i sms-ów ( żółty przycisk) jest w wersji pierwotnej czy już jest to według Google( niebieskie przyciski) i nie ma możliwości nagrywania rozmów. Pytam bo nagrywanie jest dla mnie koniecznie i niezbędne w pracy. Jeżeli bym tego nie miał to musiałbym zmienić telefon. Dziękuję za odpowiedź. Tak z innej beczki dodam że ostatnio kupiłem 8t i tam już jest wszystko w wersji Google (brak możliwości nagrywania) i niestety musiałem oddać ten telefon bo był dla mnie kompletnie bezużyteczny.