Mikkellos

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mikkellos

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj zainstalowałem aktualizacje w mojej Mi10Pro do Miui 11.0.10. I pytanie czy to była ta aktualizacja aparatu. Bo w wersji na Chiny była aktualizacja do MIUI 11.0.24 i oprócz bezpieczeństwa posiadała aktualizacje aparatu DXoMark ważyło 406Mb. A wczorańsza aktualka miała oznaczone tylko poprawki bezpieczeństwa googla z 1 kwietnia a ważyła 463Mb. Zauważyliście u siebie jakieś zmiany w aparacie? /Lepszą jakość?
 2. Też mam meila, ze wysyłka skompletowana i gotowa do wysyłki. Ale co im szkodziło dać tego Dual Sima? Wczoraj pobawiłem się Redmi Note 8 pro którego kupiłem dla wuja. Według mnie stosunek cena jakość kapitalny. I jakoś w tej śmiesznej cenie (999 za 6/64GB) ma nie dość, ze Dual Sima to jeszcze hybryde z microSD. Da się? Da się. Ja płacę ponad 4 razy więcej i nie ma DS choć podobno tacka do tego przystosowana, nie wiadomo jak w środku. Mogli by chociaż dać microSD a tak tacka olbrzymia a otwór tylko na 1 Sim. Nie rozumiem tego.
 3. No i już wszystko wiadomo. Ja takiego meila nie dostałem bo nie interweniowałem. Tylko z automatu rozesłali że nie ogarniają. Ale przynajmniej jasne co się z tym stało. Pewnie z OnePlusem będzie to samo więc może być jeszcze później. Ale najważniejszy zamówiony Mi10Pro. @szakal88 Dzięki za info.
 4. Kupiłem swojego Mi10Pro w Mi-home. Wczoraj dostałem meila, że w związku z wprowadzeniem obostrzeń na magazynach i w logistyce nie wyrabiają. Starają sie wysyłać wg kolejności zgłoszeń a mój egzemplarz nie wiadomo kiedy będzie wysłany. Bardzo mi się spieszyło z kupnem telefonu. Szukałem czegoś na lata. Jako obecnie użytkownik LG V30 i G7 które stawały się jakby nie wystarczające na różnych polach w dzisiejszych czasach i ze względu na wiek (2 i 1,5 roku użytkowania) a także fanboy Lg za ukochany HiFi Dac chciałem telefon tejże marki. Jednak ze względu na dziwną polityke i olewnictwo ze strony LG postanowiłem pójść w coś innego. Nigdy nie miałem Chińczyka. Niegdyś Samsunga za czasów SGS2 a potem tylko LG od G2, G4 po G6 G7 i na V30 kończąc. Niezdecydowałem się zakupić G8X a V60 niewiadomo kiedy będzie dostepny. Pozatym odgrzewane kotlety i oprócz procka nic się w nich nie zmienia. Tylko DAC jest interesujący. Teoretycznie wybór powinien paść na S20+. Ma DS i ESim a także czytnik mSD. Jednak po krótkiej przygodzie z S8+ nie wszedłbym kolejny raz w exynosa. Wersja ze Snapdragonem S20+ nie ma Dual. Zostało mi czekać na Xiaomi albo na Oneplusa. Patrząc że xiaomi pierwsi się pokazali z Mi10Pro i obiecali że 14 kwietnia nastąpi wysyłka wybór padł na Mi10Pro. OP8Pro miał pojawić się dopiero pod koniec kwietnia a nie chciałem czekać. Okazuje się że mają problem z wysyłkami Mi10 i dopiero w przyszłym tygodniu ruszy wysyłka. Nie miałen pojęcia, że w jakimkolwiek flagowcu czy telefonie w 2020roku jest możliwe, że będzie bez dualsima. Jestem załamany bo mam kilka kart Sim i bede musiał jak do tej pory w V30 przekładać co rusz. Po zaprezentowaniu OP8Pro, który poza aparatami wypada lepiej od Mi10Pro i, że od 21 szego ruszy wysyłka w x-komie nie wiem czy źle nie zrobiłem, że nie poczekałem. Nie wiem co zrobić z tym telefonem pomimo że jeszcze go nie zobaczyłem na oczy. Acha. Wziołem na raty aby nie obciążyć budżetu w tych trudnych czasach i jestem w kropce. Nie chce mi sie zrywać umawy ratalnej i kombinować z bankiem bo źle na to potem w przyszłości patrzą. Niedługo wyjeżdżam z kraju do pracy za granicę i nadal nie wiem czy wyjade z nowym telefonem.
 5. Jak tylko zaczną to w końcu wysyłać to na pewno się podzielę. Lecz czuję, że bez DS niestety będę musiał odesłać.
 6. Jak to jest z Dual Sim? W przedsprzedarzy przedsprzedaży na Mihome i mistore było opisane jako dual. Zamówiłem w przedsprzedarzy przedsprzedaży. Po czym okazuje się że jednak single Sim? Jak przyjdzie mój Mi10Pro w wersji Single to od razu zwrot leci. Jest to dla mnie bardzo ważna funkcjonalność i zostałem przez opis w przedsprzedaży wprowadzony w błąd. mrosi:// zaufaj słownikowi. Jest dobry, naprawdę...