Jump to content

Mikkellos

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mikkellos

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jednak się dopatrzyłem. Mam mnóstwo białych punkcików/ pikseli przez fotach na całkowicie czarnym tle. Najbardziej widoczne przy większym czasie naświetlania lub ISO a mniej na "normalnych ustawieniach" nie ma mowy o syfie na matrycy. Chyba że pod matrycą. Na pewno nie artefakty też. Przy małych wartościach ISO czy naświetlania prawie niewidoczne. W powiększeniu już bardzo. Wychodzi więc na hotpiksel albo badpixel.
 2. Dziękuję za liczne odpowiedzi. Być może że to przez sporą matrycę jak na telefon aż tak to lata i dygota. Wszystko działa w sumie jak należy. Tak jak pisałem. Serwis rozebrał, sprawdził a szybkę wymienił (koszt 245zł) i nic chyba nie zauważyli a tym bardziej jakby to kawałki szybki były to by raczej wydobyli. Ale jestem uspokojony skoro u Was też jest tykanie. Być może u mnie po upadku tyka mocniej a być może przewrażliwiłem się od tego momentu.
 3. Witam. Na początku października mój Mi10Pro skończył rozstrzaskany na płytkach. Oprócz całkowicie zbitej tylnej szybki zauważyłem że podczas potrząsania telefonem jest takie jakby gżechotanie. Tak jakby ruszał/latał moduł aparatu. Bo po wsłuchaniu się z tamtego miejsca akurat to "trzepotanie" przy potrząsaniu występowało. Poza tym nie wiem czy przeczulenie ale jakby AF wolniej załałapywał. Oddałem do serwisu MIUI w Cze-wie bo nie mogłem na te rozwalone plecki patrzeć. Wszystko opisali wszystko łącznie z tym trzepotaniem w środku przy potrząsaniu. Telefon był do odbioru koło 16 października. Tr
 4. Wczoraj zainstalowałem aktualizacje w mojej Mi10Pro do Miui 11.0.10. I pytanie czy to była ta aktualizacja aparatu. Bo w wersji na Chiny była aktualizacja do MIUI 11.0.24 i oprócz bezpieczeństwa posiadała aktualizacje aparatu DXoMark ważyło 406Mb. A wczorańsza aktualka miała oznaczone tylko poprawki bezpieczeństwa googla z 1 kwietnia a ważyła 463Mb. Zauważyliście u siebie jakieś zmiany w aparacie? /Lepszą jakość?
 5. Też mam meila, ze wysyłka skompletowana i gotowa do wysyłki. Ale co im szkodziło dać tego Dual Sima? Wczoraj pobawiłem się Redmi Note 8 pro którego kupiłem dla wuja. Według mnie stosunek cena jakość kapitalny. I jakoś w tej śmiesznej cenie (999 za 6/64GB) ma nie dość, ze Dual Sima to jeszcze hybryde z microSD. Da się? Da się. Ja płacę ponad 4 razy więcej i nie ma DS choć podobno tacka do tego przystosowana, nie wiadomo jak w środku. Mogli by chociaż dać microSD a tak tacka olbrzymia a otwór tylko na 1 Sim. Nie rozumiem tego.
 6. No i już wszystko wiadomo. Ja takiego meila nie dostałem bo nie interweniowałem. Tylko z automatu rozesłali że nie ogarniają. Ale przynajmniej jasne co się z tym stało. Pewnie z OnePlusem będzie to samo więc może być jeszcze później. Ale najważniejszy zamówiony Mi10Pro. @szakal88 Dzięki za info.
 7. Kupiłem swojego Mi10Pro w Mi-home. Wczoraj dostałem meila, że w związku z wprowadzeniem obostrzeń na magazynach i w logistyce nie wyrabiają. Starają sie wysyłać wg kolejności zgłoszeń a mój egzemplarz nie wiadomo kiedy będzie wysłany. Bardzo mi się spieszyło z kupnem telefonu. Szukałem czegoś na lata. Jako obecnie użytkownik LG V30 i G7 które stawały się jakby nie wystarczające na różnych polach w dzisiejszych czasach i ze względu na wiek (2 i 1,5 roku użytkowania) a także fanboy Lg za ukochany HiFi Dac chciałem telefon tejże marki. Jednak ze względu na dziwną polityke i olewnictwo ze strony L
 8. Jak tylko zaczną to w końcu wysyłać to na pewno się podzielę. Lecz czuję, że bez DS niestety będę musiał odesłać.
 9. Jak to jest z Dual Sim? W przedsprzedarzy przedsprzedaży na Mihome i mistore było opisane jako dual. Zamówiłem w przedsprzedarzy przedsprzedaży. Po czym okazuje się że jednak single Sim? Jak przyjdzie mój Mi10Pro w wersji Single to od razu zwrot leci. Jest to dla mnie bardzo ważna funkcjonalność i zostałem przez opis w przedsprzedaży wprowadzony w błąd. mrosi:// zaufaj słownikowi. Jest dobry, naprawdę...
×
×
 • Create New...