Jump to content

simaenaga

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by simaenaga

  1. Hej Jakiś czas temu zaktualizowałem do Pie, ale nie wiem czy ma to związek, bo po aktualizacji jeszcze działało. Po prostu od jakiegoś momentu niektóre aplikacje przestały się uruchamiać. Gdy próbuję taką włączyć, widzę przez kilka sekund splash screen i po chwili... zamiast ekranu głównego danej aplikacji, wraca do poprzednio wyświetlanej aplikacji. Nie pomogły: - aktualizacja problematycznych apek - usunięcie danych tych aplikacji - odinstalowanie ich i ponowna instalacja - usunięcie VPN-a (Nord) Na razie problem mam z dwoma mniej ważnymi aplikacjami (obecnie są to TVP VOD i ZDF TiVi), ale obawiam się czy zły urok nie dopadnie też tych ważniejszych. Spotkał się ktoś z tym i wie jak temu zaradzić (inaczej niż reset całego urządzenia do ustawień fabrycznych)?
  2. @Matheusz jakże ja Ci dziękuję‼️‼️‼️‼️
  3. @Matheusz Jak nie ma, skoro dzisiaj zaktualizowałem Playera do 1.0.85? Na apk pure jest niedziałający link do 1.0.84: https://apkpure.com/pl/player-android-tv/pl.tvn.player.tv Dzięki, zobaczę ten apk od Ciebie,
  4. @Matheusz Wybawco, ileż ja się naszukałem w necie starszego Playera. APK Pure kieruje do nieistniejącego linku, a inne serwisy mają nieoryginalne instalki i nie wiadomo co się w tych apk kryje. Mój problem polega na tym, że po aktualizacji do 1.0.83 przestał działać z VPN-ami. Czy mógłbyś wystawić mi najaktualniejszą wersję jaką masz (najlepiej niemodyfikowaną), ale niższą od 1.0.83?
×
×
  • Create New...