lukaszberlinski

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lukaszberlinski

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A znasz jakieś tutoriale jak się za to zabrać?
 2. Dzięki za odpowiedzi. Ale swoją drogą, taka firma jak Xiaomi, a aplikacje pod względem UX to mają tragiczną. Automatyka główna, automatyka, konkretnego urządzenia i do tego jeszcze harmonogram. Masakra jakaś. A skoro można jednak te pokoje wybrać w harmonogramie to czy da się tam również wybrać z konkretnej mapy? Np. utworzyć drugą mapę tego samego mieszkania, ale z nałożonymi strefami, którymi zaznaczę dywany. Wtedy w harmonogramie dla odkurzania powybierać pokoje z pełnej mapy, a dla mopowania z mapy drugiej. Może ktoś, kto ma dwie mapy w aplikacji potwierdzić czy taka opcja wchodzi w grę? Sam nie mam drugiej, wiec nie mam jak sprawdzić tego niestety.
 3. Wcześniej już o to pytałem, ale nie otrzymałem odpowiedzi niestety. Czy jest możliwość ustawiania automatyki w ten sposób, żeby robot odkurzał/mopował tylko konkretne pokoje o określonych porach dnia? Czy da się ustawić jakiś tak mopowanie wg automatyki, żeby omijał strefę z dywanem, ale nie omijał jej przy odkurzaniu?
 4. Od wtorku jestem posiadaczem STYJa w wersji chińskiej. Ładnie zmapował mieszkanie. Mam natomiast pytanie co do automatyzacji. Jak ugryźć kwestie jakiś skryptów? 1. Czy jest jakiś sposób, aby w danym pokoju używał większej siły niż w innych? W sypialni mam wykładzinę na całej powierzchni. 2. Czy jest możliwość sklonowania utworzonej już mapy, aby używać jej do mopowania i wprowadzić na niej strefy bez dostępu? Czy jedynym sposobem jest ponowne zeskanowanie całego mieszkania? i zapisanie mapy jako nowej? 3. Czy można zautomatyzować wybór map? Np. poniedziałek wybór mapy 1 do odkurzania, a we wtorek wybór mapy 2 do mopowania (tej ze strefami zakazu wjazdu)?