Jump to content

mauysz

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco F2 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mauysz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Dokładnie, po ostatniej aktualizacji mam ten problem, i dodatkowo jeszcze po odebraniu rozmowy mikrofon ma chyba jakiegoś sekundowego laga, że nie można od razu nic powiedzieć, bo druga strona nie słyszy tego. DOpiero po jakiś 1-2 sekundach można mówić słysząc mnie z drugiej strony.
 2. a to lipa, bo czasami mi swiruje czujnik zblizeniowy (nie wiem czy to normalna sprawa, bo zaczął mi świrować dopiero po update do obecnej wersji MIUI) i zdarza sie, ze podczas rozmowy policzkiem albo uchem wciska mi się WYCISZ... Wydawało mi się, że "kiedyś" widziałem taką funkcję, możliwość zamiany tych przycisków...
 3. Witam, czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć, gdzie w telefonie zmienić kolejność tych przycisków podczas rozmowy telefonicznej, a najlepiej również czy jest możliwość ich edycji (kolejności i danych opcji)? Telefon Poco F2 Pro Miui Global 12.5.1.0 (RJKEUXM)
 4. Czy da się bezproblemowo przejść do poprzedniej wersji MIUI? Czy trzeba się pogimnastykować z tym fantem? Dodam, że jestem mega laikiem w tej sprawie. Ta wersja, którą mam tak mi zamula telefon, messenger swiruje, ekran glowny zacina sie co jakis czas, nie moge nawet trzymając dłużej kursora wybrać opcji KOPIUJ/WKLEJ jak chce wkleic jakis tekst... Nie wiem co się stało.
 5. Jezuuuuu, mam to samo. Nie da się używać Messengera. Nie dość że wejście w 'dymek' otwiera niepełne okienko, to jak cos próbuje pisać, to klawiatura zasłania możliwości wysłania wiadomości przyciskiem. Ktoś może poradził sobie z tym albo wie co z tym fantem zro jak widać na załączonym zdjeciu.
 6. A ja mam dziwny problem z szybkim wyszukiwaniem kontaktu. Mam wersję 12.0.3.0 (QJKEUXM). Do tej pory wchodząc w TELEFON-> klikając w klawiaturkę, i wpisując po cyfrach np. "SEBASTIAN" - pokazywało mi wszystkich, którzy zawierają w sobie to dopasowane słowo. Teraz, pojawia mi się tylko jeden kontakt, pierwszy z listy. Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Druga sprawa - średnio raz na 1-2 tygodnie, mam problem z MMSami (sieć PLAY), korzystam z appki mood, w której muszę co jakiś czas uruchamiać diagnostykę SMS/MMS, która czasem pomaga rozwiązać problem, a czasem nie. DOdam, ze nic nie zmieniam w ustawieniach SMS/MMS czyli apn-ach, itd...
 7. Witam, od jakiegoś czasu mam problem z MMSami w moim telefonie. Działam na MIUI 12.0.2.0. EU Korzystam z aplikacji Textra, chociaż przeszedłem na chwilę na systemową appke - Wiadomości - i tam też jest problem. Telefon w sieci PLAY - ustawienia niezmienne od początku, MMSy ogólnie działały jakiś czas, ale przychodziły albo bardzo późno po wysłaniu od nadawcy, albo wyskakiwała informacja od TEXTRA, że nie mozan pobrac wiadomosci MMS... Ktoś miał/ma podobny problem, lub wie jak rozwiązać sprawę?
 8. Aktualizacja do tej wersji MIUI pomogła rozwiązać problem. Powiadomienia na ekranie blokady pojawiają się.
 9. I tu również to samo.. Spróbuję tak jak pisze pkonrad - zaktualizować Miui, bo coś mi pokazuje, że niby jest coś nowego (pobieram przez telefon)... Skąd je pobrać? Bo w telefonie, jak sprawdzam dostępne aktualizacje, to wyskakuje mi tylko to co mam: 12.0.1.0.QJKEUXM ...
 10. Tak, wszystkie uprawnienia są do wszystkich aplikacji (które chcę, aby pojawiały się na ekranie blokady) - takie same.
 11. Właśnie zainstalowałem Textra i śmiga ok. Tamtą odrzuciłem na bok wojasheck - looknij proszę na mój drugi temat odnośnie powiadomien na oknie blokady - miałeś może też taki problem jak mam ja?
 12. Witam, jestem użytkownikiem Poco F2 PRO od kilku dni. Miui Global 12.0.1.0 (QJKEUXM). Mam problem z pojawianiem się powiadomień na ekranie blokady - to znaczy niektóre z aplikacji nie pokazują mi na ekranie blokady, że jakieś powiadomienie danego typu się pojawiło. Sprawa np. z GMAIL, Smsami, Snapchatem - jest ok, ale problem pojawia się, gdy przychodzi jakaś wiadomość na Messengerze, Whatsapp czy jakiś twitt z Twittera. Wszystkie te aplikacje mają włączone i zaznaczone takie same opcji w ustawieniach Powiadomień. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją i wie jak to ewentualnie rozwiązać? A czy spotkał się ktoś z brakiem powiadomień (nie przychodzi zadna ikonka, zadna informacja, nic cokolwiek) jesli przychodzi SMS. Zainstalowanie innej aplikacji do obłsugiwania SMSów - wszystko jest ok (Textra, Signal).
×
×
 • Create New...