Jump to content

sebek147

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sebek147's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Czy ktoś ma ten sam problem co ja? Od jakiegoś czasu na mi9t pro zawiesza się suwak jasności tj. czasami chcę podkręcić jasność to przesuwam palcem no i pasek niby jedzie, ale nie reguluje jasności. Dopiero muszę zablokować telefon, odblokować i przeważnie działa. Nie zawsze tak się dzieje, ale dość często. Kolejne aktualizacje nie eliminują problemu.
 2. Czy ktoś na mi9t pro znalazł rozwiązanie? Nowe dymki są do d*py i chciałbym stare z powrotem.
 3. Na wstępie proszę o nie usuwanie postu, gdyz przeszukalem całe forum i uważam, że mój problem jest nietypowy. Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Więcej niż nie znajduje. Próbowałem zrobić to ręcznie, ale każdy rom, który wskazuje wywala błąd(ss w załączniku). Aktualna wersja andka i miui też w załączniku. Wyczytalem, że wersja którą mam (PFAEUVF) to jakas od vodafone i zastanawiam się czy to dlatego nie mogę go ręcznie zaktualizować? Czy zatem pozostaje mi tylko użyć mi flasha i zrobić to przez PC? Jeśli tak to jaki Soft pobrać i zainstalować? I co z gwarancją?
 4. Witam. Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Nie znajduje innych aktualizacji. Próbowałem z innymi regionami, ale nie zadziałało. Zależy mi na oficjalnej aktualizacji bez utraty gwarancji. Co robić?
 5. Witam. Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Nie znajduje innych aktualizacji. Próbowałem triki że zmianą regionu, ale nie pomaga. Co poradzić?
×
×
 • Create New...