sebek147

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sebek147

 • Rank
  Nowy
 1. Na wstępie proszę o nie usuwanie postu, gdyz przeszukalem całe forum i uważam, że mój problem jest nietypowy. Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Więcej niż nie znajduje. Próbowałem zrobić to ręcznie, ale każdy rom, który wskazuje wywala błąd(ss w załączniku). Aktualna wersja andka i miui też w załączniku. Wyczytalem, że wersja którą mam (PFAEUVF) to jakas od vodafone i zastanawiam się czy to dlatego nie mogę go ręcznie zaktualizować? Czy zatem pozostaje mi tylko użyć mi flasha i zrobić to przez PC? Jeśli tak to jaki Soft pobrać i zainstalować? I co z gwarancją?
 2. Witam. Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Nie znajduje innych aktualizacji. Próbowałem z innymi regionami, ale nie zadziałało. Zależy mi na oficjalnej aktualizacji bez utraty gwarancji. Co robić?
 3. Witam. Mam od wczoraj mi9 Global version, android 9, Miui 10. Sprawdziłem aktualizacje, znalazło nową, ale to dalej jest miui 10 i android 9. Nie znajduje innych aktualizacji. Próbowałem triki że zmianą regionu, ale nie pomaga. Co poradzić?