Jump to content

Magia25

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Magia25

 1. Dnia 13.02.2020 o 01:08, Morgh napisał:

  1. i 2. link - mimo wszystko opisuje problem przy aktualizacji do v.0045 (ani słowa o problemie przy aktualizacji do 46, chociaż niektóre z nowszych postów mogłyby to sugerować)

  3. link - to twój wpis, jak mniemam? jako, że data zamieszczenia to 9.01, to też bym wnosił, że raczej dotyczy 45, a nie 46

  Ogólnie chociaż jest to mocno niepokojące, to uważałbym, że jeżeli ktoś już ma 45, to niezbyt ma się co bać instalacji 46, kiedy Xiaomi ją udostępni. (nie jestem w stanie znaleźć ani jednego posta w sieci z informacją, że przy przejściu 45->46 ktoś miał problem z ucegleniem).
  Zadbać tylko najlepiej, aby wtedy robot siedział w bazie i miał 80%+ naładowania

  Witam. Bardzo prosze o pomoc :cry:. Ostatnio w aplikacji pojawiła się  możliwość aktualizacji do wersji nowszej niestety nie pamietam której. Pomimo,  że robot był naładowany i tel też, aktualizacja stanęła na 80% chyba i wyskoczył komunikat ze sie nie powiodła. Po czym robot działał jeszcze. Dziś nie może wejść w tryb online. Nie działa restart połączenia internetowego po wciskaniu charge i power. Mogę go jedynie wyłączyć i włączyć. Ale żadnej pracy nie zaczyna. Dioda miga. Podpowiedzcie co mogę  zrobić:?: Z góry dziękuję.

  Aplikacja zmodowana o ile mi dobrze to zrobiłam. Gadał po angielsku. Jest na chinskim serwerze.

 2. Witam. Bardzo prosze o pomoc :cry:. Ostatnio w aplikacji pojawiła się  możliwość aktualizacji do wersji nowszej niestety nie pamietam której. Pomimo,  że robot był naładowany i tel też, aktualizacja stanęła na 80% chyba i wyskoczył komunikat ze sie nie powiodła. Po czym robot działał jeszcze. Dziś nie może wejść w tryb online. Nie działa restart połączenia internetowego po wciskaniu charge i power. Mogę go jedynie wyłączyć i włączyć. Ale żadnej pracy nie zaczyna. Dioda miga. Podpowiedzcie co mogę  zrobić:?: Z góry dziękuję.

  Aplikacja zmodowana o ile mi dobrze to zrobiłam. Gadał po angielsku. Jest na chinskim serwerze.

×
×
 • Create New...