helganinX

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About helganinX

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem co to jest "kłódka" ale nie używam bo mi wisi aplikacja brzydko Wystarczy wszystko w lewo i mifit działa w tle ale co z tego jak po aktualizacji nic już nie działa. Żenada aby nie działało to na tej samej firmie plus nakładka tej firmy. iOS to bez problemu ogarnia i aktualizacje nic nie zmieniały.
 2. Po instalacji androida 10 opaska jest połączona z telefonem ale nie podaje żadnych powiadomień :/
 3. Na iPhonie działało to idealnie nawet przy zamykaniu aplikacji ale niestety to jest gó.niany android Znalazłem sposób taki że nie naciskam X który zamyka wszystko tylko przeciągam w bok każdą aplikacje aby się zamknęła i tym sposobem mi fit działa ciągle w tle.
 4. Jak może opaska Xiaomi mieć problem z telefonem Xiaomi? Ja tego nie rozumiem. Jak miałem iPhone SE to działało to idealnie. Xiaomi z androidem ma mega problem z tą opaską. U mnie jest widoczny problem z działaniem aplikacji w tle choć wszystko jest ustawione ok. Aplikacja raz działa w tle, raz nie. Aplikacja w tle mam bez ograniczeń. Wkurza mnie to delikatnie pisząc. Już chyba widzę przyczynę. Jak wchodzimy w ekran zamknięcia wszystkich aplikacji to zamyka i mi fit które łazi w tle. Nie lubię jak mi wiszą jakieś aplikacje i często to zamakam.