WItam. Po zmianie telefonu na Mi a 2lite mimo że mam ustawione automatycznie wybieraj sieć (mam w play) to jak gubi zasięg to przechodzi to innego operatora np orange i nie działa mi transmisja danych. jak juz znajduję sie w zasiegu play to i tak pokazuje orange... nawet jak recznie zmienię siec na play to nie działa transmisja, musze zrestartowac telefon i dopiero lapie zasieg play i działa internet. POMOCY!!