Skocz do zawartości

kamil7713

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kamil7713

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. WItam. Po zmianie telefonu na Mi a 2lite mimo że mam ustawione automatycznie wybieraj sieć (mam w play) to jak gubi zasięg to przechodzi to innego operatora np orange i nie działa mi transmisja danych. jak juz znajduję sie w zasiegu play to i tak pokazuje orange... nawet jak recznie zmienię siec na play to nie działa transmisja, musze zrestartowac telefon i dopiero lapie zasieg play i działa internet. POMOCY!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...