DasNiko

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About DasNiko

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To głupie, ale zadziałało na RN7 - w pozbyciu się lagów pomogło wyłączenie dolnego paska i skanowanie CCleanerem.
 2. Problemem są animacje, czasami wejscie na panel z przełącznikami lub powiadomieniami trwa kilka sekund, czasami animacje, a czasami zrobienie czegoś zmusza mnie do rebootów.. Cóż, jakoś się z tym pomęczę.
 3. Po update RN7 do MIUI 12 zaczął strasznie mulić. Da się coś z tym zrobić bez resetu? :/
 4. Mam nowego OrangeFoxa, ale nie chce robić formats DATA :/
 5. DasNiko

  Dual Boot na RN7

  Cześć, Jestem szczęśliwym zarówno posiadaczem Redmi Note 7, jak i użytkownikiem Xiaomi.eu. Poszukuję jakiegoś sprawdzonej i polecanej przez Was modyfikacji do dual boota, najlepiej z instrukcją instalacji i jej, i systemu. Ktoś coś?
 6. D:\Users\[nazwa]\Desktop\flash\FastbootTool11>adb sideload xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip loading: 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip' * cannot read 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip' * ZIP jest w folderze, w którym jest ADB.
 7. Nie każdy bohater nosi pelerynę ❤
 8. Teraz to po ptokach. Pozostaje czekać na sprawne TWRP.
 9. Gdzie zrobić tą kopię? Jakiego oprogramowania użyć?
 10. Cześć, zarzuci ktoś ostatnią, najstabilniejszą wersją Xiaomi.eu, której instalacja nie powoduje problemów? Ostatnio np. nie działały mi sensory... Albo dajcie jakiegoś innego customa, gdzie będzie: - Duplikowanie aplikacji, - Rozszerzone menu uruchamiania ponownie (recovery, bl, system), - Dobre zarządzanie baterią przez OS Dzięki ;d
 11. Zapytam dla ścisłości: Masz na myśli dotknięcie czujnika przy zablokowanym ekranie (bez zabezpieczeń), aby się pokazał ekran blokady, tak?
 12. Siema, Wgrałem ostatnią stabilną wersję MIUI 10 od Xiaomi.eu na mojego 4x 3/32 i po uruchomieniu wyskoczył na dole komunikat o treści: Nie działają żadne sensory. Ktoś coś?
 13. Poprawka: jednak występuje ten błąd również poprzez bezpośrednie przewijanie w Spotify
 14. Cześć, używam oryginalnych słuchawek dołączanych do smartfonów Huawei'a i po wgraniu Xiaomi.eu (MIUI 11 20.1.16) mam problem podczas przewijania piosenek przyciskiem na słuchawkach: podczas przewijania przycina początek piosenki (około 1s), ale gdy przewijam bezpośrednio w aplikacji Spotify, to taki problem nie występuje. Ktoś coś?