Jump to content

DasNiko

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DasNiko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wersja: 2.7 Urządzenie: Redmi Note 7 Instrukcja: Mając zainstalowanego VIPER4Android, wrzucamy zawartość ZIPa do folderu "VIPER4Android". Uwagi: Zawartość paczki jest dostosowana pod konkretne urządzenie i konkretną wersję VIPER4Android. Nie jest zalecane używanie tego z modelem innym, niż podanym powyżej, to samo dotyczy wersji!!! Paczka nie jest mojego autorstwa. Platforma testowa: Xiaomi Redmi Note 7 4/128GB (lavender), Android 10.0, MIUI 20.8.27 by xiaomi.eu. Ostrzeżenie!!! Ani ja, ani autor paczki nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wywołane użyciem paczki. Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność! DL: link
 2. Wystarczy przetłumaczyć na polski... Opcje są następujące: Twoje połączenie internetowe jest zbyt wolne, Użyłeś cheatów, Używasz VPN Niby używasz "niezaufanej" platformy, ale tą opcję raczej skreślę.. ;v
 3. Moim zdaniem xiaomi.eu >>>>>>>>>>>>>> MIUI Global. Jeśli chodzi o wersje stabilną lub betę, to polecam Ci stabilną; będziesz miał pewność, że wszystko będzie Ci chodzić tak, jak powinno, a na becie mogą być drobne bugi.
 4. To głupie, ale zadziałało na RN7 - w pozbyciu się lagów pomogło wyłączenie dolnego paska i skanowanie CCleanerem.
 5. Problemem są animacje, czasami wejscie na panel z przełącznikami lub powiadomieniami trwa kilka sekund, czasami animacje, a czasami zrobienie czegoś zmusza mnie do rebootów.. Cóż, jakoś się z tym pomęczę.
 6. Po update RN7 do MIUI 12 zaczął strasznie mulić. Da się coś z tym zrobić bez resetu? :/
 7. Mam nowego OrangeFoxa, ale nie chce robić formats DATA :/
 8. DasNiko

  Dual Boot na RN7

  Cześć, Jestem szczęśliwym zarówno posiadaczem Redmi Note 7, jak i użytkownikiem Xiaomi.eu. Poszukuję jakiegoś sprawdzonej i polecanej przez Was modyfikacji do dual boota, najlepiej z instrukcją instalacji i jej, i systemu. Ktoś coś?
 9. D:\Users\[nazwa]\Desktop\flash\FastbootTool11>adb sideload xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip loading: 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip' * cannot read 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip' * ZIP jest w folderze, w którym jest ADB.
 10. Nie każdy bohater nosi pelerynę ❤
 11. Teraz to po ptokach. Pozostaje czekać na sprawne TWRP.
 12. Gdzie zrobić tą kopię? Jakiego oprogramowania użyć?
 13. Cześć, zarzuci ktoś ostatnią, najstabilniejszą wersją Xiaomi.eu, której instalacja nie powoduje problemów? Ostatnio np. nie działały mi sensory... Albo dajcie jakiegoś innego customa, gdzie będzie: - Duplikowanie aplikacji, - Rozszerzone menu uruchamiania ponownie (recovery, bl, system), - Dobre zarządzanie baterią przez OS Dzięki ;d
 14. Zapytam dla ścisłości: Masz na myśli dotknięcie czujnika przy zablokowanym ekranie (bez zabezpieczeń), aby się pokazał ekran blokady, tak?
×
×
 • Create New...