Jump to content

Cain

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Cain's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Taką dostałem odpowiedź z supportu: The robot model S6 S4 S5 MAX could save 3 maps(see attached picture). One is current map. The other 2 will be overwritten always and you may not find any rule which they are.Therefore, the multiple map saved function is not well made at present and could not meet customers' need, which is reason why don't say it supports multiple map saved. We suggest customer reset map every time and bring dock with robot when the robot is brought to another floor.For multiple floor map saving suggestion, we will forward your advice to our developing department and hope they will improve this feature in the future. Ale sprawdzę we własnym zakresie raz jeszcze...
  2. Dzięki! Spróbuję i napiszę czy działa, bo wydaje mi się, że dokładnie tego już próbowałem i niestety w moim przypadku wszystkie mapy zostały nadpisane nowym piętrem, gdy robot wrócił do bazy. Po wyczyszczeniu drugiego piętra i powrocie do bazy nie miałem już żadnych danych o pierwszym piętrze. Ale upewnię się dzisiaj i dam znać.
  3. A możesz napisać jak to jest "odpowiednio to wykorzystując"? Próbuję to ogarnąć i nie da rady z dwoma piętrami - dane mapy są zapisywane nowymi kopiami nowego piętra. Będę wdzięczny za info!
  4. Czy ktoś ogarnia jak można używać dwóch map naprzemiennie, tak aby nasz przyjaciel - robot mógł sprzątać dwa piętra? Myślałem, że będę mógł to zrobić, skoro zapamiętywane są trzy mapy, ale za każdym razem gdy zmieniam piętra, to dane poprzedniej mapy są kasowane i zastępowane nową. Z tego co czytam to nie ma oficjalnie nic o multi floor support, ale może da się jakoś to ogarnąć? Wydaje mi się, że to chyba największy brakujący feature w aplikacji. Jeśli tak to proszę o instrukcję step-by-step. Mam S5 Max, który zapamiętuje 3 mapy, w teorii... Z góry dzięki!
×
×
  • Create New...