Jump to content

Tianse17

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tianse17

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki! Czyli można sobie snapdragona między bajki wsadzić. Co do ceny to bardziej mi się rozchodzi o polską dystrybucję, bo kompletnie nie orientuję się jak to wygląda z zakupami prosto z Azji jeśli chodzi o późniejszy support. Edit -> czy mógłby ktoś opisać lub pokazać artykuł/filmik czym się różni apka do SMS od Googla a to od MIUI i wyjaśnić dlaczego dużo ludzi narzeka, że teraz jest od Google? Pomijam nagrywanie rozmów, to nie jest mi potrzebne. Chodzi o same SMS. Do tej pory korzystałem z Honorów i chciałbym przesiąść się na Xiaomi.
 2. Czy mógłbyś w wolnej chwili założyć przezroczystego i cyknąć fotki jak wygląda na telefonie oraz jak to się ma wokół modułu aparatów? I czarny jest wygodniejszy z racji swojej struktury (chropowatości) czy ma np. jakoś lepiej rozwiązane przyciski, wejścia do gniazd itd? Pytam, bo mnie bardziej interesuje przezroczysty z racji iż chętnie zrobiłbym na nim sobie nadruk.
 3. Zamierzam kupić 8 Pro i mam dwa pytanka: 1. W sieci czasem można natknąć się na jakieś ploty, że telefon ma się ukazać w wersji ze snapdragonem 730 zamiast mediateka. Prawda to, czy portale i ludzie na siłę coś sobie wymyślają dla sensacji? 2. Czy wiadomo może już o jakiś zaplanowanych promocjach, tak jak była jakaś akcja na jednym z portali aukcyjnych, że można było kupić taniej?
 4. Czy ma ktoś może Spiegena przezroczystą wersję i mógłby wrzucić tutaj fotki? Zastanawiam się nad oryginalnym Spiegenem, a tą imitacją z ali za 2 dolce, jednak po realnych fotach tej drugiej opcji (które ktoś wstawił powyżej) skłaniam się do oryginału :D Przy aparatach przezroczysta wersja leży dokładnie tak samo jak te czarne Spiegeny? I druga opcja - chciałbym sobie takiego Spiegena spersonalizować, tzn. wykonać na nim nadruk. Czy ktoś z was zna firmę godną polecenia, która wykonałaby personalizację etui? Zawsze zamawiałem w etuo, ale tam robią nadruki tylko na zwykłych randomowyc
×
×
 • Create New...