Jump to content

Jelon

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jelon

 1. Przecież ten model zapisuje do 5 map. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 2. Jeśli się nie mylę to one od nowisci dmuchają tylko jedyny otworem. W drugim jest głośnik. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 3. Sorki umknęła mi ta wiadomość. Po zainstalowaniu oryginalnej apki było ok, ale jak tylko przeszedłem na moda problem pojawił się na nowo. Może coś źle zrobiłem, albo dlatego że używam jej na 2 telefonach. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 4. Byłbym wdzięczny. Urodził mi się bobas i jestem trochę do tyłu z forami [emoji6]
 5. Mogliby naprawić problem dozowania wody przy mopowaniu. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 6. Próbowałem, niestety da się wyciszyć wszystko oprócz tego dźwięku. Trochę słabo, bo powiedzmy, że ustawiam sobie cichutko radio i zanim ono się włączy, to jest głośny dźwięk informujący o jego włączeniu.
 7. Sprawdź czy nic nie stoi za blisko bazy ładującej. Po obu stronach powinna mieć ok 30-50cm "luzu"
 8. Hej, czy da się jakoś wyłączyć dźwięk przy włączaniu radia i przełączaniu kanałów, albo chociaż go trochę przyciszyć?
 9. Ja miałem tak samo ze stacją ładującą, ale nic nie robiłem i czekałem, aż sam ją znajdzie. Po zadokowaniu, przez chwilę ładował się "na odległość", ale po ponownym otwarciu aplikacji już było ok.
 10. Aktualizacja jest widoczna tylko po ustawieniu na region Chiny.
 11. Jeśli jeszcze nie próbowałem aktualizować, to od razu lecieć tym sposobem, czy najpierw spróbować normalnie? Niczym to nie grozi, po za zatrzymaniem aktualizacji na 80%?
 12. Problemy z powrotem do stacji bazowej występują też, jeśli coś jest postawione za blisko stacji.
 13. Mi przy aktualizacjach też wisiał kilka minut na 80%
 14. Mi aktualizacja przeszła bez problemu. Chociaż zaczynała się na kilka minut na 96%. Żadnych zmian nie zauważyłem po niej.
 15. Rzeczywiście. Można gdzieś wyczytać jakie zmiany względem 45?
 16. Wcześniej nie było wyboru i był ruch tylko Y, w nowej wersji jest do wyboru jeszcze S i tak jak wspomniałeś przy tym ustawieniu ruch odbywa się jak przy odkurzaniu.
 17. Mi niestety do tej pory nie udało się utworzyć drugiej mapy. Próbowałem zamykać pokoje, dodawać obszary zabronione i niestety żadna propozycja zapamiętania nowej mapy nie wyświetla się (za każdym razem puszczałem sprzątanie całego mieszkania).
 18. Sterować strzałkami w aplikacji mogę. Zmiana siły ssania przy sprzątaniu całego mieszkania działa bez problemu, ale przy puszczeniu odkurzacza na jeden pokój nie zawsze zmiana siły ssania działa.
 19. Tak, aplikacja automatycznie znalazła mi Odkurzacz. Może przeinstaluj ją. Albo spróbuj na oryginalnej aplikacji, bądź na tej modowanej jeśli masz ze sklepu.
 20. Mapę widziałem jeszcze przed aktualizacją. Tylko go uruchomiłem i od razu zaczął ją tworzyć
 21. Ja odkurzacz zaktualizowałem bez problemu. Aktualizacjeę wykryło po przełączeniu na serwer chiński w aplikacji z modem. Dla pewności poczekałem tylko, żeby bateria w robocie miała ponad 50% i cały czas był pod ladowarką. W obawie przed ucegleniem odkurzacza (co kilku osobom się już zdarzyło) nie odbierałem żadnych połączeń i dodatkowo nie pozwoliłem aby telefon się zablokował, tylko cały czas obserwowałem proces aktualizacji (przy 80% zatrzymał się na ok 2min a potem poszło dalej)
 22. Dzięki @rezmus, chyba nie do końca udało mi się ubić aplikację i działała w tle. Rozumiem, że nr tr_id i sa_id nie mają większego znaczenia? I 2 krótkie pytania: czy po zmianie lokalizacji na EU stracę mapę i będę musiał utworzyć nową i co zrobić, żeby odkurzacz stworzył mi mapę w pionie a nie w poziomie?
 23. Tworzył ktoś z użytkowników tego odkurzacza jakieś pliki "json" do automatyzacji, bo mi coś nie idzie. Bazując na pliku Rezmusa rozumiem, że zmieniamy w nim model na: viomi.vacuum.v7, a w name i keyName wpisujemy sobie nazwę czynności, albo np nazwę pokoju. I teraz nie jestem pewien kolejnych rzeczy: - w did wpisujemy swój device id? - tr_id i sa_id - mogę ostawić takie nr jak w załączonym pliku czy muszę wpisać jakieś z loga swojego odkurzacza? - komenda np [0,1,1,10] gdzie 10 to nr pokoju Czy dobrze myślę, bo aplikacja coś nie widzi tak stworzonej komendy viomi.vacuum.v6.json Jeszcze jedno pytanie, czy aplikacja Flolevac łączy się z waszym odkurzaczem, bo mi cały czas wyświetla się komunikat, że z kontem Xiaomi nie jest powiązany żaden robot, konfiguracja ręczna tez nie pomaga.
 24. Hej, czy porównywał ktoś prędkość ładowania map przy ustawieniu robota na serwer europejski i chiński?
×
×
 • Create New...