Jump to content

PregoN

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About PregoN

 • Rank
  Nowy
 1. Witam, od kilku dni posiadam słuchawki bezprzewodowe Mi Earbuds. Mój problem jest taki, gdy słucham muzyki na aplikacjach typu Spotify oraz PowerAmp po wykonaniu podwójnego kliknięcia na słuchawce które powinno służyć do zmiany utworu, uruchamia się powiadomienie Asystenta Google mimo że jest wyłączony. Proszę o pomoc ponieważ funkcja ta jest przeze mnie intensywnie wykorzystywana a niestety w obecnej sytuacji nie jestem w stanie jej swobodnie używać.
 2. Witam, od kilku dni posiadam słuchawki bezprzewodowe Mi Earbuds. Mój problem jest taki, gdy słucham muzyki na aplikacjach typu Spotify oraz PowerAmp po wykonaniu podwójnego kliknięcia na słuchawce które powinno służyć do zmiany utworu, uruchamia się powiadomienie Asystenta Google mimo że jest wyłączony. Proszę o pomoc ponieważ funkcja ta jest przeze mnie intensywnie wykorzystywana a niestety w obecnej sytuacji nie jestem w stanie jej swobodnie używać.
 3. Witam. Od roku jestem w posiadaniu Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB. I od dłuższego czasu zauważam problem zrywającego WiFi. Początkowo myślałem że to problem routera, lecz po sprawdzeniu na trzech routerach problem się dalej pojawiał a inne urządzenia w sieci nie miały tego problemu. Problem wygląda następująco: W pewnym momencie ikona WiFi znika, nie mam dostępu do internetu, a po wejściu w ustawienia WiFi przy mojej sieci jest napisane: "Pozyskiwanie adresu IP". Co może być tego powodem i jakie są rozwiązania?
×
×
 • Create New...