dagixfire

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About dagixfire

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie po aktualizacji nie działa wyskakujący ekran z aplikacji IKO przy płatności zbliżeniowo. Wszystkie uprawnienia nadane.
 2. Ja najbardziej liczę, że naprawili w końcu problem z samoczynnym wybudzaniem się telefonu i drenażem baterii, czas pokaże.
 3. Czy jak po aktualizacji chcę zrobić reset do fabrycznych to wystarczy, że zrobię sobie kopię zapasową którą umożliwia telefon czy lepiej z niej nie korzystać i dane zgrać na komputer a wszystkie aplikacje od nowa instalować i konfigurować "z palca"?
 4. Wszystko jasne. Dzięki za podpowiedź, ale pliku nie wczytuje.
 5. Dostałem informację, że jestem już programistą. W aktualizacjach po kliknięciu 3 kropek nadal brak opcji instalacji z pliku, coś pominąłem?
 6. Wrzuciłem paczkę do folderu downloaded_rom. Jak wymusić aktualizację? Powinno samo wychwycić?
 7. Rozumiem, że jak wrzucę to na telefon to pójdzie przez aktualizator?
 8. Cześć, mam już powoli dosyć tego telefonu... po naładowaniu telefonu do pełna i odłożeniu na noc, rano telefon wyłączony, całkowicie rozładowany. Telefon przez całą noc był wybudzony, ciągle używał cpu. Posiadam w domu dwa identyczne telefony, od sierpnia. Na jednym problem wystąpił dwa razy, na drugim dzisiaj pierwszy raz. Ktoś miał podobny problem? Jakieś rozwiązanie? Pozdrawiam