Jump to content

Aisa

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Aisa

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Ostatnio pojawił się problem prawdopodobnie z wyświetlaczem, Jak chce odblokować tel - naciskam przycisk power to ekran się włącza, gaśnie na sec i normalnie już się włącza i działa. Myślałam ,że to coś z przyciskiem power jest nie tak. Ale tak samo się dzieję jak wybudzam odciskiem palca, czy podnieś aby wybudzić. Dzisiaj zauważyłam, że jak podłączam ładowarkę to jest to samo. Telefon był resetowany. Żadnych romów itd nie ma. I teraz pytanie - to wyświetlacz pada? czy może jakaś inna przyczyna tego jest?
 2. Witam Jak zamienić przyciski funkcyjne, (żeby wstecz był po lewej stronie). W opcjach Skróty gestów i przyciski nie widzę tej opcji. W rn7 pro w ustawieniach wyszukałam"wstecz" i tam jest zamiana tej kolejności. Temat można zamknąć.
 3. odinstalowałam ją już. i Mam Transparent weather &clock.
 4. OK to przywracam do ustawień fabrycznych.
 5. Na jakimś forum przeczytałam, że takie zużycie może powodować: brak ekranu blokady i zaznaczona opcja "podwójne stuknięcie wybudza ekran" Podobno nie powinno się ładować tel do 100%, i ja zawsze ładuje do 90%
 6. Spadek o 5% był w ciągu godziny.
 7. Witam, Od wtorku jestem posiadaczką Xiaomi Redmi note 7. I mam problem z baterią. Trzyma ok 24 h, z włączonym w nocy trybem samolotowym. Nie używam tel ciągle. Czasem rozmowa, FB, Messenger, w gry nie grałam, filmików to może z 10 min łącznie obejrzałam. Zauważyłam, że po naładowaniu, kiedy leży nic na nim nie robię i ma włączone tylko wi fi, spadło 5%. Oszczędzanie baterii włączone. W czym może tkwić problem?
×
×
 • Create New...