Jump to content

Xenka

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Xenka

 1. Jeszcze mam takie pytanie jaki ten telefon posiada wyświetlacz, bo na polskich stronach pisze że Amoled, natomiast na zagranicznych Horizon amoled/super amoled.
 2. W sumie jak tak patrze to dużej różnicy w cenie między f1 a mi9tpro nie ma. A zakupiłeś w Polsce czy na aliexpress? Może ktoś polecić jakiegoś uczciwego Chińczyka z Mi 9t pro z wysyłką lub przepakowaniem w EU typu Holandia itp w celu uniknięcia dodatkowcyh opłat?
 3. Super to dziękuje serdecznie za informację. To raczej go zakupię , choć trochę się waham międzi nim a poco f1, czy jest sens dopłacać z snap 845 na 855 czy jest nieznaczna różnica w płynności gier
 4. @corfu85 ale to kolega te screeny daje z mi9 t pro czy MI6? Bo mi konkretnie o model mi9t pro GLOBAL chodzi, żeby go zakupić Mi chodzi dokładnie, żeby to sprawdzić w Android 9.0 Pie i MIUI 10. Dlatego, że różnie ludzie pisali na zagranicznych forach, że to od wersji androida i miui zależy, inni że od wersji rom telefonu.
 5. Tak aplikacji jest multum, tylko są ,,jaja'' z tym nagrywaniem ,,internal sound'', bo wydaje mi się ze to od rom telefonu zależy, dlatego pytam czy mógłby ktoś sprawdzić czy na wersji global mi9 t pro aplikacje takie jak miui recorder i screen recorder jest ta opcja, bo np. w moim telefonie obecnym, czyli nubia m2 w tych programach nagrywających ekran są tylko opcję ,,mic'' czyli można w nich nagrywać tylko jakby z mikrofonu. W internecie wiele sprzecznych danych jest. Ktoś coś pisał na zagranicznych forach, że te fukncję są blokowane w Androidzie. Z tego co wiem to w Iphonach nie blokują tej funkcji, ale cenowo to mnie nie stać :P.
 6. Czy da radę nagrać dźwięk wewnętrzny z gier przez aplikacje screen recorder? Bo planuje zakup a nie ma informacji o tym na forum?
×
×
 • Create New...