mateusz2552

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About mateusz2552

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety taka zmiana nie działa może jakaś aplikacja do takiej zmiany najlepiej wprowadzająca wszelkie dane indentyfijacyjne z innego modelu Kiedyś był device faker ale od lat nie wspierany
 2. Bartos a jak u ciebie z ładowaniem indukcyjnym
 3. Mój ładuje się nadal tak jak opisałem, czekam na jakąś nową aktualizację - może to zostanie naprawione. Puki co ładuje w aucie oryginalną ładowarką bezprzewodową ( dużo jeżdżę :p)
 4. Witam chciałbym użyć swojego mi9 jako mobilnego klucza do VW Touran 5T1 i tu pojawia się problem gdyż lista komatybilnych smartfonów jest ograniczona, a mianowicie Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy A7 (2017), Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Note9. Pomyślałem że gdyby tak zmusić aplikację by identyfikowała telefon jako jeden z powyższych to mogło by się udać. I teraz prośba do was macie jakiś pomysł jak by można było coś takiego przeprowadzić?
 5. OK, jestem po weryfikacji kilku scenariuszy: -> Ładowarka indukcyjna Baseus 10W, ładuje ok. 4V <150mAh -> Oryginalna ładowarka samochodowa Xiaomi 20W, ładuje ok 5V ok. 3100mAH (czasem skoczy do 3500mAh) -> Oryginalna ładowarka Xiaomi podłączona kablem baseusa, ładuje ok. 9V ok 1500mAh -> Ten sam kabel połączony do komputera i innej ładowarki sieciowej (5V 3A), ładuje ok 5V i <150mAh Dodam że inne telefony np Galaxy S9 na ładowarkach indukcyjnych baseusa jak i ładowarki sieciowe 5V 3A są ładowane poprawnie co eliminuje wadę tych ładowarek To są moje spostrzeżenia dodam że wszystkie testy były wykonywane tylko na jednym sofcie MI9 20.1.21v3, wydaje mi się że winę za ten fakt ponosi któryś z ostatnich softów ponieważ zauważyłem problem z początkiem roku i jak widać po rozpoczęciu tego tematu (30 grudnia 2019) problem pojawił się nagle u kilku osób. Uważam że kolejne aktualizacje wyeliminują ten problem.
 6. Mam podobny problem soft xiomi.eu 20.1.21. Problem jest następujący na ładowarkach indukcyjnych baseusa ładowanie jakie pokazuje aplikacja ampere to 3,983V i 240 do 270mA - więc ładuje to barrrrrrrrrdzo wolno z kolei na oryginalnej ładowarce Xiaomi 20W którą mam w samochodzie ładowarnie wygląda całkiem inaczej 4,980V i 3890mA. Nadmienię że mam 2 ładowarki baseusa kupione w tym samym czasie, jedna używana w domu druga w pracy i dokładnie w tym samym czasie zaczęły tak kiepsko ładować. Ładowanie przez USB z oryginalnej ładowarki jest poprawne.
 7. Chodzi o efekty który występuje po odblokowaniu telefonu cały ekran w mniej niż sekundę się rozjaśnia na globalu w android p(9) tego nie było
 8. Fajnie tylko co z tym rozjaśnianiem po wybudzeniu ? w sensie po odblokowaniu telefonu
 9. Moje pierwsze pytanie gdzie się wyłącza DC dimming a kolejne to co się dzieje że od kiedy mam MIUI 11 to po odblokowaniu telefon się rozjaśnia - wnerwia mnie to nie miłosiernie ;)