Witam
Poradźcie coś.
Mam problem ze swoim MI A2 Lite.Telefon w trakcie użytkowania sam się wyłączył i na chwilę obecną nie chce się włączyć.Reaguje tylko na podłączenie ładowarki mrugającą białą diodą.Czy z poziomu zwykłego użytkownika jestem w stanie coś zrobić czy tylko serwis?ewentualnie gdzie mógłbym go odesłać.Z góry dziękuję za pomoc.