Jump to content

czesioo

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

czesioo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Znalazłem rozwiązanie na innym formum "I had recently the same problem. I've followed 73sydney instructions, but now success. SafetyNet passed in Basic mode,but Gpay still showed error of rooted phone. Today I found the solution on another forum. Stop Gpay process. Than go to /data/data folder and rename com.google.android.gms to com.google.android.gms.backup Restart your phone and open Gpay. If app shows error with Google account, remove the Gpay and reinstall. It should work after this procedur" Było dokładnie tak jak napisane powyżej. Po restarcie był komunikat o nie prawidłowym koncie, odinstalowałem GPAY zainstalowałem raz jeszcze dodałem ponownie karty i jest ok. Może uda Ci się jak niżej napisałem.
 2. Dzięki, root już mam udało się. Teraz walczę z Google Pay mimo włączenia w Magisku ukrycia apka pokazuje że nie przechodzi weryfikacji telefon. Może ktoś ma pomysł.
 3. Hej działa Wam root na tej wersji? Ja mam Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro, zainstalowałem przez TWRP Magiska 23 z linku podanego wyżej, ale niestety roota brak. TWRP w wersji twrp-3.5.A9-tucana-geoanto555.img
 4. Macie może pomysł co może być powodem że w moim dialerze od xioami nagrywanie działa ale ale nagrywa tylko kilka sekund ? Czasem mądra więcej ale później podczas odsłuchiwania dźwięk jest bardzo zniekształcony.
 5. Hej, od około 2 tygodni waga przestała podczas pomiarów podawać aktualnego poziomu białka podaje za każdym razem identyczną minimalną wartość 5%. Innemu użytkownikowi w domu podaje identycznie. Coś ewidentnie nie działa inne parametry mierzy poprawnie.Czy ktoś ma podobnie jakieś rady?
 6. Cześć, po aktualizacji mojej MI9 do androida 10 softem MIUI 10.5 wer. 9.9.6 przestały działać mi dwie funkcje map gogole, udostepnianie lokalizacji i historiia lokalizacji. Przeszukałem kilkadziesiąt stron z poradami innych urzytkowników i w Polsce i za granicą ale żaden sposób rozwiązania tego problemu nie działa. Czy jest tu ktoś kto może ma Mi9 z tym sytemem i działają mu te funkcje ? A może ktoś potrafi podpowidzieć jak rozwiązać ten problem.
×
×
 • Create New...