Pawel_L

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pawel_L

 • Rank
  Nowy
 1. @Zenderable @lukkop91 Pięknie dziękuje za poświęcony czas. I faktycznie niektóre odpowiedzi mogłem znaleźć używając wujka google i wyszukiwania na stronie, ale najzwyczajniej nie pomyślałem żeby to zrobić (i pewnie też z lenistwa i zmęczenia).
 2. @lukkop91 Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Co do pyt nr 2 chodziło mi bezpośrednio o ROM, bo jak przeglądałem strony to tych wersji jest mnóstwo i nie wiem od czego zacząć.
 3. Cześć, Właśnie zamówiłem Mi 9T Pro z polskiej dystrybucji w polskim sklepie Xiaomi i czytając forum mam kilka pytań - brak jest jasnych odpowiedzi na niektóre pytania. 1. Czy jeśli odblokuję bootloadera i instalując ROM stabilny to tracę gwarancję ? - pytam dlatego że chciałbym mieć aplikacje SMS i rozmów z oryginalnego MIUI, a nie googla ale jednocześnie nie chcę tracić gwarancji. 2. Czy jeśli nagram ROM będę miał system w języku polskim ? Czy płatności NFC będą działały ? Czy będzie działać GCam ? - i jeśli tak to który ROM pobrać z dostępnych - prosiłbym bezpośrednio o link i zarazem nie chciałbym aby była to wersja beta z problemami 3. Nie mam pojęcia jaka jest różnica między ROM od miuipolska, xiaomi.eu czy EEA, prosiłbym o szybkie objaśnienie. 4. Co to jest Always on Display na telefonach Xiaomi ? - nie wiem co to jest bo przesiadam się ze staruśkiego 5-letniego LG G3, a więc jestem daleko za murzynami jeśli chodzi o nowinki. Czy to znaczy że na ekranie blokady nie będzie informacji np o tym że mi mail przyszedł albo że dostałem SMSa ? 5. Czy ze szkłem Nillkin Amazing H+ Pro skaner linii papilarnych będzie działał ?