izibzi

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About izibzi

 • Rank
  Nowy
 1. Dzięki wszystkim za rady oraz link do dysku, ułatwiło to znacznie sprawę. Jeszcze pozostaje sprawa dogrania wszystkich ustawień pod siebie, trzeba się po prostu pobawić. Rzeczywiście mam wrażenie, że lepiej obsługuje się zegarek z samym Notify&Fitness, w "praniu" się wszystko okaże.
 2. Jeszcze dopytam, bo nie udało mi się znaleźć na wcześniejszych stronach - po wgraniu moda Volkova wraz z fontami to normalne, że nie ma polskich znaków w powiadomieniach, tzn. żćą wyświetlają się jako zca? Obecnie zegarek jest tylko połączony z Notify.
 3. Ok, udało się wgrać wszystko za pomocą innego telefonu. Niestety uruchomiłam go potem na tym MiFit 4.0.7 Revolution, co spowodowało pojawienie się hiszpańskiej pogody i zniknięcie alipay. Wobec tego czy posiada ktoś link do odpowiedniego MiFita? Co ciekawe, po rozłączeniu się z Gadgetbridge na telefonie 2 zegarek już nie chce się z nim ponownie połączyć.
 4. W telefonie jest włączona, aplikacja ma przyznany do niej dostęp. W zegarku można jakoś włączyć? Ogólnie kompas i mierzenie w sporcie działa.
 5. U mnie pierwszy pokazuje się, że skończył się bezpłatny okres pobierania. Z kolei przy trzecim pokazuje, że załącznik nie jest dostępny. Na komputerze, za wyjątkiem pierwszego, reszta się pobiega. Ogólnie do swojego już straciłam siłę, od 7 h walczę. Chciałam po prostu mieć polski język i znaki, ewentualnie zainstalować kalendarz z kalkulatorem. W chwili obecnej mam odinstalowane Mi Fit (wcześniej miałam tę wersję 4.0.7 Revolution) i Notify&Fitness. Został tylko Gadgetbridge, który za nic nie chce wykryć zegarka. Nadałam wszystkie uprawnienia, bluetooth i lokalizacja włączone, zegarek z niczym nie jest sparowany i jest w trybie wykrywania. Już nie wiem, co dalej robić, co w ogóle po kolei instalować.