pattro

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pattro

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone 8 64 GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Czy ten dolny pasek Google można usunąć? 2. Motyw w tym telefonie jest czystym androidowym motywem, takim jak w Pixelach? Dzięki.
 2. Pobawiłem się jednym i drugim i no widać różnice w rozdzielczości ekranu ale nie jest aż tak strasznie że nie da się używać Mi A3. No i mam dylemat bo i jeden i drugi jest fajny, nakładka Xiaomi nie przeszkadza. Tylko najważniejsze jest dla mnie wsparcie aktualizacjami systemu i bezpieczeństwa i tu chyba wygrywa Mi A3. Jak to było z poprzednimi flagowcami od Xiaomi? I jak jest obecnie z 9 SE? Dostaje aktualizacje bezpieczeńsywa co miesiąc? Dostaje różne poprawki systemu i nakładki?
 3. Witam, zastanawiam się na zakupem swojego pierwszego telefonu marki Xiaomi i wybór padł na A3 lub 9 SE. Jako że nigdy nie miałem telefonu od Xiaomi mam kilka pytań. 1. Oprogramowanie w Mi 9 SE jest aktualizowane z poziomu telefonu? Bo niektórzy wgrywają sami, są różne wersje itp i zbytnio tego nie ogarniam. 2. Jak długo orientacyjnie Mi 9 SE będzie wspierane aktualizacjami androida, nakładki producenta i łatkami bezpieczeństwa? 3. Dużo jest błędów w tłumaczeniu nakładki od Xiaomi? 4. Jak to jest z tymi reklamami w menu itp? Można wyłączyć? 5. Jak dużo jest zainstalowanych aplikacji producenta i czy można je usuwać bez grzebania w plikach systemu? Ogólnie najbardziej zależy mi na tym aby telefonu nie został zapomniany po pół roku czy roku. I pod tym względem wygrywa Mi A3 bo ma gwarantowane aktualizacje przez wiele miesięcy, no ale cena podobna do Mi 9 SE który jest zdecydowanie lepszy pod względem parametrów. Dodam tylko że nie jestem telefonowym graczem i aparat nie ma dla mnie znaczenia (ledwo kilka zdj w tygodniu). Dzięki za pomoc! :)