Jump to content

Nowyluke

Użytkownicy
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Nowyluke's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Potwierdzam jak pisze @MarioWRC działa.
 2. Pytanie czy u was przy najnowszej wersji (v1.3.5.08) nie dość że gps się nie poprawił to praktycznie nie działa? U mnie łapie fix w miarę szybko jak go się ściągnie z ręki. Ale potem jest tragedia. Zabawne że w początkowych wersjach nie działał idealnie, ale jak dla mnie dokładność była akceptowalna. A teraz można stwierdzić że praktycznie ten zegarek nie ma GPS... Hm, zainstalowałem nowa wersje aplikacji Amazfit i znowu jest lepiej. Jakoś działa... Zobaczymy czy to chwilowe...
 3. @koala Skąd taka wersja firmware? Ja mam V. 1.3.4.19. Z jakiś nieoficjalnych źródeł? Mi przy tej ostatniej wersji z porównaniu z poprzednimi niemiłosiernie długo łapie fixa i teraz ściągnięcie z ręki nie pomaga (kiedyś tak było a przynajmniej mi sie tak wydawało). Mam taką obserwacje, że gps z początkowymi wersjami firmware działał lepiej (nie był za dokładny, ale akceptowalny). Teraz jest tragedia. Nie wiem może reset do ustawień fabrycznych pomoże...
 4. @zibi45 U mnie jest ok, może w aplikacji telefonu zresetowały się "alert aplikacji"? U mnie jest to pod narzędzia SIM.
 5. @szuineg Połącz się z telefonem i będzie git (jeśli tam się zmieniło)
 6. Z baterią w Vivoactive 3 tak średnio. Nie testowałem jakoś bardzo bo to jednak żony zegarek. W trybie jakim go używa żona wystarcza, ładowanie co 2,3 dni. Jednak jak go pożyczyłem w góry to nawet z samym gps (bez bluetooh) to całej wycieczki całodniowej nie dał rady. Musiałem użyć powerbanka. Tak 6-7 godzin z gps był w stanie wytrzymać. Mówię o vivoatcive 3. @mszczepaa nie chwalą sie że pulsometr vivoactive 4 mierzy też puls pod wodą?
 7. Hm, gubi się podobnie jak GTR - prawie stałe tętno mimo dużego wysiłku (pas). Widocznie może przynajmniej w tej cenie z pomiaru nadgarstkowego nie można wyciągnąć wiecej. Może to przez pot i przemieszczanie zegarka w trakcie ćwiczeń? Jak byłem w górach z garmin vivoactive 3 to wydawało mi się, że nienaturalnie niski puls był przez to, ale to może takie wrażenie tylko.
 8. W garminach jest fajna aplikacja do zegarka. Bardzo rozbudowana. Żona sobie chwali.
 9. @mszczepa O porzuceniu GTRb u Ciebie przeważył pulsometr?
 10. Po updacie do 1.3.4.14, chyba niewiele się zmieniło jeśli chodzi o dokładność gps, tak piszą na forum xda. Ja co do gps ma mieszane odczucia, faktycznie nie jest za dokładny. Ale też nie mam aż takich źłych doświadczeń, jak na xda niektórzy opisują, że np przejachalli 12 km a pokazało 5km. Może faktycznie zależy od konkretnego egzemplarza.
 11. Faktycznie garmin pay działa już w ing. Żona już płaci vivoactive 3, w sumie niby bajer a cieszy.
 12. Wracając do gtr pisałem ze aplikacja "weather" przestała działać. Okazało sie, ze w app na telefonie było ustawione żeby brał lokalizacje z gps. A że zazwyczaj mam wyłączony gps na tefefonie to po kilku dniach zegarek nie potrafił znaleźć. Włączenie na chwilę gps pomaga. Można też na sztywno ustawić miasto. W sumie okazało się, że to nie bug.
 13. https://www.gsmmaniak.pl/1051132/xiaomi-amazfit-gtr-test/ Wada największą gps co chyba jest prawdą.
 14. Hm, może być. Chociaż ja mam wrażenie, że raz gps łapie szybko fix'a a czasem jak raz mi się zdarzyło przez 30-40 minut. Nie wydaje mi się, żeby to było spowodowane warunkami. Także ja bym też software obstawiał albo może to i to. Wydawało mi się, że mi parę razy pomogło ściągnięcie z ręki zegarka i fix łapał natychmiast. No ale to może przypadek, bo ostatnio nie sprawdza się ta teoria.
 15. @mszczepa A może kupić vivoactive 4. Do tego pas kardio (ant+ albo bluetooth w zależności co mniej obciąża baterie). I mamy najbardziej wiarygodny puls, chyba nieosiągalny techniką pomiaru z nadgarstka.
×
×
 • Create New...