Jump to content

ppanda11

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ppanda11's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Bo pewnie masz już zaktualizowaną wersję, wyraźnie zaznaczyłem, że występuje to w starej wersji. W nowej jest tak, jak piszesz.
 2. Mylisz się kolego - jeżeli chodzi o oprogramowanie opaski to trzeba wejść w Moje urządzenia -> opaska mi band i tam jest (w starej wersji mifit) sprawdzanie dostępności aktualizacji (na opaskę). Jeżeli chodzi o oprogramowanie mi fit to na głównym ekranie wchodzimy w Profil -> ustawienia -> sprawdź dostępność aktualizacji i tam można sprawdzić, czy korzystamy z najnowszej wersji MiFit. Mimo, że korzystasz ze starej wersji to klikając "sprawdź" wyskakuje komunikat, że używamy najnowszej wersji - co nie jest prawdą.
 3. to, że jak klikniesz w aplikacji miFit "Sprawdź dostępność aktualizacji" wyświetla, że korzystasz z najnowszej wersji mimo, że w Google Play jest dostępna aktualizacja. Nie mówimy tu o aktualizacji opaski a samej apki MiFit - ją też można aktualizować z poziomu aplikacji. Być może z poziomu aplikacji będą puszczali dostępność aktualizacji partiami, lub po prostu później niź w google play.
 4. mam Emui 9,1, zaktualizowaną MiFit i wszystko działa jak przed aktualizacją, normalnie wibruje, pokazuje kto dzwoni itd.
 5. Aktualizacja dotyczy mi fit a nie opaski. Bez znaczenia czy global czy cn
×
×
 • Create New...