Jump to content

Serwisant11234

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Serwisant11234's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Mam ten sam problem, ale po wizycie u znajomego który posiada zasilacz serwisowy i mierniki USB stwierdził że płyta ma problem ze wstaniem. Po podłączeniu zasilacza serwisowego pobór prądu skacze pomiędzy 0.290 - 0.039A i nie jest w stanie się uruchomić. Po podpięciu do ładowarki świeci się dioda ale telefon nie reaguje na przyciski. Moze ktoś ma pomysł ?
 2. Witam wszystkich użytkowników tego modelu. Posiadam problem jak w tytule i jedyne co mogę zrobić to wejść do Fastboot, ale na tym się kończy bo w telefonie jest zablokowany bootloader i nie mogę wymienić oprogramowania w fastboot. W trybie EDL też nie przechodzi bo nie posiadam autoryzowanego konta xiaomi. Czy jest jakiś sposób na wgranie oprogramowania bądź odblokowanie bootloader?? Wspomnę jeszcze że próbowałem dwóch komend w minimal adb, a mianowicie: Fastboot device -> fastboot continue - i okno pokazuje pomyślne wykonanie operacji ale telefon dalej wisi na logo króliczka - tym sposobem telefon miał się uruchomić normalnie (wadą tego sposobu jest jego jednorazowość - po ponownym uruchomieniu nadal byłby komunikat the system has been destroyed) i miałem odblokować bootloader, ale nie wyszło. Proszę o pomoc, walczę z tym problemem już długo i nie widzę rozwiązania.
 3. Dla Polski masz mieć GSM/wcdma/LTE (PRL) czyli 2g/3g/4g Tak mam ustawione. Problem pojawiał się przed wymianą oprogramowania. Po wymianie niestety problem nie zniknął. Jeżeli jest coś namieszane w oprogramowaniu to jak poprawnie wymienić oprogramowanie. Nadmienię że mam zablokowany bootloader, i nie posiadam autoryzowanego konta xiaomi. Z tego co już wyczytałem do wymiany systemu przez miflash potrzebne jest autoryzowane konto do wymiany w trybie edl bądź odblokowany bootloader do wymiany w trybie fastboot (nie jestem do końca pewien czy w trybie fastboot nie jest potrzebne również autoryzowane konto).
 4. Ja mogę zadzwonić i nie ma problemu "Czy rozmowa odbywa się po 2g, 3g, 4g?" Trochę wstyd się przyznać ale wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Telefon non stop jest na WiFi. Jak teraz sprawdziłem okazuje się że telefon działa cały czas na sieci EDGE i nie chce się przełączyć na LTE. Wymuszenie LTE w menu serwisowym *#*#4636#*#* całkowicie wyłącza sieć. Dzieje się tak na obu slotach. "Co znaczy że wymieniłeś oprogramowanie? Reset czy flash roku Fastboot?" Oprogramowanie wymieniłem za pomocą programu MiPhoneAssistant,. Niestety mam zablokowany Bootloader więc opcja miFlash odpada. Czy może być to wina złącza na karty sim? Skoro wymiana płytki ładowania oraz kabla antenowego nie pomogła.
 5. Witam, Napotkał mnie ostatnio problem z Xiaomi Mi A3, a mianowicie nie można się do mnie dodzwonić (połączenie jest od razu zakańczane lub powiadamia że użytkownik jest poza zasięgiem. Natomiast na moim telefonie nie wyświetla się żadne informacja że ktoś do mnie dzwoni. Przychodzi dopiero po czasie sms że mam nieodebrane połączenie. Próbowałem też położyć wadliwy telefon obok telefonu z którego dzwoniłem i było tak samo. Wymieniałem kartę sim, wymieniłem oprogramowanie i nic. Postanowiłem wymienić płytkę ładowania i przewód antenowy - niestety problem nie zniknął. Czy ktoś ma pomysł od czego może tak się dziać ?
×
×
 • Create New...