Jump to content

marcin85tbg

Użytkownicy
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

marcin85tbg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Nie udało się, apk polecana powyżej nie działa najlepiej. Po pierwsze zauważyłem, że powiadomienia przychodzą z opóźnieniem i nie można wybrać swojego dźwięku powiadomień. Chyba się pożegnam z telefonem.
  2. https://support.google.com/androidauto/thread/9058578?hl=en A w temacie aquamail masz coś do dodania?
  3. Pisałem do twórców aquamail, twierdzą że problem nie leży po ich stronie. W Mi9t był również problem z android auto i po interwencji kogoś od Google dość szybko wypuścili aktualizacje, która załatwiła sprawę. Przetestowałem chyba wszystkie programy pocztowe ze sklepu play i nie znalazłem nic równie dobrego jak ten aqua mail, jednak brak powiadomień dźwiękowych ja dyskwalifikuje. Aktualnie mam Blue mail, ale to nie to samo... Do kogo pisać interwencję, która da nadzieję na jakąś aktualizacje?
  4. Witam, Używam od wielu lat tej aplikacji i nigdy nie było problemów. Zakupiłem Mi 9T i niestety nie działają powiadomienia dźwiękowe jak również wibracja. Pobrałem testowo inne programy pocztowe i problemów z powiadomieniami nie stwierdziłem. Czy potrafi ktoś rozwiązać ten problem? Dodam, że wszystkie ustawienia powiadomień aplikacji są prawidłowe, oszczędzanie baterii dla apk wyłączone.
×
×
  • Create New...