Krecik

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Krecik

 • Rank
  Nowy
 1. Mógłbyś powiedzieć dokładniej jak to zrobić? Mam tą APK, jest tam opcja aktualizacji ale jest tam info że aktualizacje tylko w mi fit, albo ręczne tylko nie mam skąd wziąć pliku z aktualizacją?
 2. Witam, ma pewien problem. W połowie lipca dotarła do mnie opaska Mi Band 4 CN. Zracji że już miałem mi fit i Band 3 dałem wyszukiwanie opaski i zacząłem dodawać nowy model. Język na opasce zmienił się na angielski, a mi fit uruchomił jakieś aktualizacje. I tu zaczyna się problem. "Aktualizacja Czcionek" dochodzi do końca i wyskakuję błąd. Na opasce wyświetla się napis połącz z mi fit w celu aktualizacji oprogramowania... Aktualizacje próbowałem robić kilku krotnie, rozłączałem opaskę, zmieniłem język telefonu na angielski i powtarzałem proces i dalej nic. Zainstalowałem apke mi master i notify zmieniałem tam język na angielski ale nadal opaska wymaga aktualizacji. Czy ktoś się z tym spotkał? Jak to odblokować?
 3. Serio udało Ci się w taki sposób? Już chyba ze 30 razy próbowałem i nic. Próbowałem nawet robić wg. poradnika cn na global i nadal nic...
 4. Witam, ma pewien problem. Wczoraj dotarła do mnie opaska Mi Band 4 CN. Zracji że już miałem mi fit i Band 3 dałem wyszukiwanie opaski i zacząłem dodawać nowy model. Język na opasce zmienił się na angielski, a mi fit uruchomił jakieś aktualizacje. I tu zaczyna się problem. "Aktualizacja Czcionek" dochodzi do końca i wyskakuję błąd. Na opasce wyświetla się napis połącz z mi fit w celu aktualizacji oprogramowania... Aktualizacje próbowałem robić kilku krotnie, rozłączałem opaskę, zmieniłem język telefonu na angielski i powtarzałem proces i dalej nic. Zainstalowałem apke mi master i notify zmieniałem tam język na angielski ale nadal opaska wymaga aktualizacji. Czy ktoś się z tym spotkał? Jak to odblokować?