maniek1

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maniek1

 • Rank
  Użytkownik
 1. Walek75 dziękuję uderzam na gwarancji . Człowiek uczy się całe życie .... Rozłączyłem parowanie z MiFit bo nie chciał się połączyć z GB . W ogóle nie pomyślałem o wariancie aktualizacji przez N&F . Dam znać co zrobi serwis.
 2. W ciągu 4 godzin zjechał 2%- nie jest źle . Zastanawiam się czy go nie oddać do naprawy - powinni sobie poradzić z problemem ? Myślałem też o reklamacji w ramach gwarancji ale chyba wgrywane mody będą widoczne przez serwis ?
 3. Właśnie powędrował do lodówki z 54% baterii . Zobaczymy ile czasu będzie potrzeba na rozładowanie .
 4. Na każdym (fw,res czy ft ) Próbowałem - też nie chce zaskoczyć . Na innym telefoniez MiFit nie chce sięrównież sparować ( nie widzi BIP-a). Powoli zaczynam myśleć o serwisie . Domyślam się ,że na gwarancji nie przejdzie bo będzie widać modyfikacje fw
 5. Próbowałem różnych konfiguracji( MiFit z Mirror , oryginalny , Tomiego) i niestety na końcu zawsze jest komunikat o nieudanej aktualizacji . Gdy wybieram zmodyfikowane oprogramowanie wewnętrzne MiFit wracam do wyboru ściągniętych modów FW. Wybierając wariant najnowsze oprogramowanie sprzętowe N&F pobiera plik sprawdza go i na końcu pojawia się komunikat "niepoprawny plik oprogramowania wybrane oprogramowanie wewnętrzne jest nieprawidłowe lub nie jest obsługiwane "Czy jest możliwe rozładowanie zegarka do 0 i czy wróci on wtedy do ustawień fabrycznych ?
 6. Próbowałem wgrywać mody z forum bez skutku ( różna kolejność ,alternatywne metody Notify&Fitness )- łączy się aktualizuje do 100% a na końcu komunikat o nieudanej aktualizacji . Jak moge wgrać z oryginalnego MiFita ?
 7. Rozumiem ,że mam próbować wgrywać mody z forum ?
 8. Rozłączyłem parowanie z MiFitem ponieważ gdy był sparowany nie chciał parować się z GB. Notify&Fitness łączy się z zegarkiem ( widzę po naliczonych czasami krokach )
 9. Wałek 75. Dziękuję ☺️ Próbuję logować się z konta z którym zegarek był sparowany. Loguję się bez problemu - pobiera mi z konta cele , zdjęcie itp. Problem jest w momencie parowania - MiFit widzi Bip a wybieram go na zegarku klikam ptaszek od parowania chwilę kręci się kółko paruje a po chwili pojawia się komunikat o błędzie i braku sparowania. W MiFit w profilu /ustawieniach nie widzę adresu bt - jest tylko wersja oprogramowania. Nie panikuję tylko nie lubię jak nie potrafię poradzić sobie z tego typu problemem.
 10. Dzięki . Próbowałem go dodać na innym telefonie . MiFit widzi zegarek ale nie chce go sparować - próbowałem już dziesiątki razy bez skutku ...
 11. Dzięki za sugestie . Niestety u mnie nie działa ... Myślę ,że problem jest powiązany z komunikatem "problem z transferem metadanych firmware"u "
 12. Dzień dobry , Dopadł mnie problem z BIPem . W środę rano zobaczyłem widok jak na zdjęciu .Zegarek nie reaguje na próby aktualizacji ( niezależnie czy próbuję przez oryginalnego MI Fita czy też przez wersje forumowe ) . Gdy robię to przez oryginalnego Mi Fit-a aplikacja pokazuje ,że widzi zegarek ale nie udaje się go sparować z telefonem - żeby było ciekawiej liczy kroki i pokazuje je w MiFit. Zgodnie z tym co czytałem na forum oryginalna apka powinna naprawić powstałe błędy - niestety u mnie to nie działa. Próbowałem również wgrać fw przez GB - telefon łączy się z zegarkiem i podejmuje próbę aktualizację - kończy się to fiaskiem i komunikatem "problem z transferem metadanych firmware"u ". Moja wiedza i umiejętności w tej kwestii wyczerpały się stąd pytanie . Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i sugestie co zrobić
 13. Dzień dobry , Dopadł mnie problem z BIPem . W środę rano zobaczyłem widok jak na zdjęciu .Zegarek nie reaguje na próby aktualizacji ( niezależnie czy próbuję przez oryginalnego MI Fita czy też przez wersje forumowe ) . Gdy robię to przez oryginalnego Mi Fit-a aplikacja pokazuje ,że widzi zegarek ale nie udaje się go sparować z telefonem - żeby było ciekawiej liczy kroki i pokazuje je w MiFit. Zgodnie z tym co czytałem na forum oryginalna apka powinna naprawić powstałe błędy - niestety u mnie to nie działa. Próbowałem również wgrać fw przez GB - telefon łączy się z zegarkiem i podejmuje próbę aktualizację . Niestety kończy się to fiaskiem i komunikatem "problem z transferem metadanych firmware"u ". Moja wiedza i umiejętności w tej kwestii wyczerpały się stąd pytanie . Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i sugestie co zrobić