Jump to content

DarekJasinski

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DarekJasinski

 1. Witajcie. Nagrałem ostatnio materiał z opinią o Mi Band 4. Jak ktoś się zastanawia (choć wiem, że większość z Was pewnie posiada ) to myślę, że filmikiem rozwieję wątpliwości. Macie coś do dodania? Jakieś plusy i minusy?
 2. Nie wykluczam tego, że jestem ślepy albo mniej inteligentny, natomiast po dogłębnym analizowaniu nowej aplikacji mi fit, nie mogę doszukać się czegoś takiego jak historia treningów. Jeśli dziś robię trening na rowerze, to mogę sobie podglądać tętno, wysokości, trasę i takie tam. Powiedzcie biednemu człowiekowi, ale najlepiej tak łopatologicznie, jak znaleźć treningi sprzed kilku dni, bo po prostu tego nie ogarniam.
 3. Po usunięciu notify i reboot w opasce, chyba wszystko wróciło do normy. Od wczorajszego 94%, dzisiaj zjechał tylko jeden procent.
 4. Przed chwilą skorzystałem z funkcji reboot. Zobaczymy co z tego wyniknie. Na zagranicznych forach znalazłem podobny problem i też winą wydaje się inna aplikacja.
 5. Dziwna akcja. Kupiłem opaskę jakiś tydzień temu, pomimo intensywnych testów, do dziś dobiło do 15%. I nagle stało się coś dziwnego. Z 15% w ciągu dnia całość spadła do 2%. Podłączyłem pod ładowanie, dobiłem do 100%, za godzinę używania znów 95%. To szybkie rozładowywanie powiązałem z instalacją i sparowaniem z aplikacją notify, którą zainstalowałem wczoraj. Usunąłem notify, bo bawiłem się ustawieniami, ale stwierdziłem że jestem prosty użytkownik, potrzebuję podstawowych podstaw. Mimo wszystko usunięcie, sprawowanie z mi fit nic nie pomaga. Godzina po północy, nie mam żadnego treningu, wyłączone powiadomienia, wyłączony ekran, a teraz już cholera 94% Co jest?
 6. W ustawieniach tętna z tego co pamiętam ustawiasz na mierzenie snu.
 7. Potwierdzam. Nie jest to dla mnie dużym problemem, dlatego żeby się nie kopać, zrobiłem właśnie tak
 8. Na v30 za cholerę nie chce mnie zsynchronizować :/
 9. Macie jakieś pomysly jak zmienić język w chińskiej wersji? Może chociaż na angielski. Albo jestem ślepy, albo nie ma takiej możliwości z pozycji mi fit :/
×
×
 • Create New...