Jump to content

Emines

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Emines

 1. Jest już oficjalny rom z globalnej wersji Mi9t pro ??
 2. Ostatnie xiaomi.eu 19 - tel ma rebooty. Że 2-3 razy na dzień, czasem po odblokowaniu ekran jest bardzo ciemny.
 3. Niestety bateria drainuje. Dużo gorzej niż w 11.
 4. Nie ma żadnych problemów. Mam ten tel już od miesiąca. Na xiaomi.eu. Tryb pełnoekranowy dla aplikacji włączony. Nie które strony fajnie się rozlewają pod kolor do górnej krawędzi w kolorze jak bbc, a nie które nie jak sport. APK Samsung browser. Czy też tak macie? Jakiś pomysł? Czy to już kwestia danej strony?
 5. Mi też na globalnym sofcie z którym przyszedł tel, muzyka grała słabo. Po wygraniu xiaomi.eu jest duuuuuuzo lepiej po odpowiednim ustawieniu eq. Naprawdę gra świetnie w połączeniu z moimi beatsami nausznymi. Słucham na ok 70 -80% głośności. Glosniej już rozwala głowę
 6. Pawliko, dzięki za post, ale są tu już ludzie którzy mają ten tel od 2 tygodni Soft możesz wgrać z Xiaomi.eu.
 7. Ja kupowałem z Ali ze sklepu Fancy Technology I mogę polecic. Po 17 dniach od kliknięcia kup tel był u mnie w domu. (Londyn). Odpisują na wiadomości tylko pamiętajcie że jest różnica czasów. Na xda jest mod dzięki któremu mi9 może działać w 84hz. K20 pro to Mi9T pro, w sumie bliskie modele, czy działał komuś ten mod?
 8. Z innej beczki. Mam dziwne wrażenie że wszystkie zdjęcia w przeglądarce, czy też filmy na YT czy też ikonki w launcher że są jakby ustawione na 80-90% max jakości. Czy spotkaliście się z tym w innych tel? Ekran ma dobrą rozdzielczość. Ta sama miałem w op6t ale tu mam wrażenie mniejszej ostrości.
 9. Adamrezo mój też był jako mi9t pro. Wgrałem xiaomi.eu i jest jako redmi K20 pro. Względem global bety która miałem jak i ty jest kilka różnic. Inne logo blogowania, podczas otwierania przedniego aparatu animacja na krawędzi ekranu, trochę inne ikonki i parę ustawień których w necie nie było. Jest też więcej opcji trybów sieci. W globalu nie widoczny był w ogóle 2g. Teraz jest. Póki co tyle. Testuję dalej
 10. czy w takim razie jest sens go instalować względem tej bety co ja mam? tak jak mowie nie mam zadnych smieci. Tel działa ok. Może ze 2 razy camerka była zamarznieta po otworzeniu.. nastraszyliscie mnie tym syfmiui i teraz już sam nie wiem
 11. hmm.. skoro k20 pro nie miał jeszcze oficjalnej premiery w Europie to skad jest 9.6.27 EU?? to jest port z innego który już dostal eu?
 12. wedle isntrukcji do wgrywania twrp na xda mowia: ; co to jest ten misc.bin ?
 13. OK, super, dzięki za wszystkie informacje. Soft i TWRP już pobrany. Zgrywam swoje dane i będę dzialac.
 14. Czy majac twrp zamiast oryginalnego recovery będę potem otrzymywal update przez ota?
 15. Czy muszę wgrać twrp by wgrać nowy soft przez fastboot? Czy mając twrp a nie oryginalne recovery nadal będzie działać ota?
 16. Dzięki bardzo. Nie znajduje żadnej aktualizacji. Czym różni się ten syfmiui od softu z xiaomi.eu? Nie mam żadnych śmieci w systemie, w sensie chińskich apek. Czyli radzisz zainstalować najnowszą betę czyli ten z początkiem 10 tak? Ota będzie działać? Myślę zrobić to przez fastboota bez zmiany recovery.
 17. Witam wszystkich. Od tyg posiadam K20 pro. Jeśli macie pytania to piszcie. Ja natomiast spytam: obecnie tel jest z global beta 9.5.31. Primo czy będą przychodzić aktualizacje ota? Secundo czy lepiej zaczekać aż wyjdzie wersja globalna i wtedy przyjdzie ota lub wgrać samemu? Czy tez warto od razu wgrać któryś z Romów dostępnych choćby na miui polska lub xda? Jeśli tak który najlepiej? Jedne zaczynają się od 9 a inne od 10. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...