marcinklin

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marcinklin

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dobra to jeszcze jedno mam pytanko. Zainstalowałem ze sklepu Google najnowszego MiFita, żeby przywróciło mi zegarek do oryginalności i po części tak zrobiło bo zostały mi pogrubione czcionki Jak teraz sprawić, aby były takie jak w oryginale tzn. "chude" ? Od nowa wgrywać fw, res i plik z normalną czcionką, a później znowu MiFita z google ? Chyba, że na fw który posiadam 1.1.5.56 mogę wgrać " normalne" fonty z 1szej strony od polskiego fw ? Zmieni mi na te chude ?
 2. Szybkie pytanko mam - wgrałem polskie znaki, czcionka PL, pogrubienie czcionki i zmodyfikowany MiFit, sprawdza się fajnie, ale chciałbym znów mieć oryginalny soft/język. Wstarczy, że zainstaluje że sklepu Google oryginalnego MiFita i automatycznie mi zaktualizuje do oryginału?
 3. Wiecie jak wyłączyć Amazfit Bip? Jadę na wycieczkę i nie chcę go zabierać ze sobą, a nie wiem jak się go wyłącza.
 4. Wszystko super działa. Osobiście wolę fonty big, są czytelniejsze. Pytanko jeszcze mam do użytkowników: czemu przy powiadomieniach z SMS przed nazwą i po nazwie nadawcy mam jakieś kwadraciki? Czcionka w samej wiadomości bdb, polskie znaki są.
 5. Nie próbowałem, ale posłucham się Ciebie i zostawię tak jak jest, zobaczymy co będzie. Muszę wgrać jeszcze fonty. Czy muszę najpierw normalne wgrać a następnie big? Czy mogę od razu big wgrać? Pozdrawiam
 6. Ogólnie pracuje dobrze, ale po aktualizacji kilka dni temu jakoś dziwnie bateria zaczęła spadać, 10% w dniu to dużo uważam, a nie używam GPS. Tylko powiadomienia, godzina, połączenia.
 7. Udało się sparowac zegarek. Wgrałem PŁ fw 1.1.5.24 i res do tego. Pytanie teraz moje bo obecną wersję GPS mam 15974 (tak pokazuje GB) . Czy muszę wgrywac plik GPS 1.1.5.24 posiadając obecną wersję GPS?
 8. Mógłbyś podać link? Nie znam się za bardzo na tym. Z góry dziękuję.
 9. Czemu GB nie wykrywa mi zegarka? Widoczność włączona, zegarek rozparowamy, mi fit z forum usunięty, fw 1.1.5.24. Nie pomagają restart tel nawet. GB wyszukuje tel przez parę sekund, później koleczko przestaje się kręcić. Gdy naciskam wyszukaj to następuje pół obrotu kółka i nic się nie dzieje. GB pobrany z linka z 1 strony.