Jump to content

marcinklin

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marcinklin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. No dobra to jeszcze jedno mam pytanko. Zainstalowałem ze sklepu Google najnowszego MiFita, żeby przywróciło mi zegarek do oryginalności i po części tak zrobiło bo zostały mi pogrubione czcionki Jak teraz sprawić, aby były takie jak w oryginale tzn. "chude" ? Od nowa wgrywać fw, res i plik z normalną czcionką, a później znowu MiFita z google ? Chyba, że na fw który posiadam 1.1.5.56 mogę wgrać " normalne" fonty z 1szej strony od polskiego fw ? Zmieni mi na te chude ?
 2. Szybkie pytanko mam - wgrałem polskie znaki, czcionka PL, pogrubienie czcionki i zmodyfikowany MiFit, sprawdza się fajnie, ale chciałbym znów mieć oryginalny soft/język. Wstarczy, że zainstaluje że sklepu Google oryginalnego MiFita i automatycznie mi zaktualizuje do oryginału?
 3. Wiecie jak wyłączyć Amazfit Bip? Jadę na wycieczkę i nie chcę go zabierać ze sobą, a nie wiem jak się go wyłącza.
 4. Wszystko super działa. Osobiście wolę fonty big, są czytelniejsze. Pytanko jeszcze mam do użytkowników: czemu przy powiadomieniach z SMS przed nazwą i po nazwie nadawcy mam jakieś kwadraciki? Czcionka w samej wiadomości bdb, polskie znaki są.
 5. Nie próbowałem, ale posłucham się Ciebie i zostawię tak jak jest, zobaczymy co będzie. Muszę wgrać jeszcze fonty. Czy muszę najpierw normalne wgrać a następnie big? Czy mogę od razu big wgrać? Pozdrawiam
 6. Ogólnie pracuje dobrze, ale po aktualizacji kilka dni temu jakoś dziwnie bateria zaczęła spadać, 10% w dniu to dużo uważam, a nie używam GPS. Tylko powiadomienia, godzina, połączenia.
 7. Udało się sparowac zegarek. Wgrałem PŁ fw 1.1.5.24 i res do tego. Pytanie teraz moje bo obecną wersję GPS mam 15974 (tak pokazuje GB) . Czy muszę wgrywac plik GPS 1.1.5.24 posiadając obecną wersję GPS?
 8. Mógłbyś podać link? Nie znam się za bardzo na tym. Z góry dziękuję.
 9. Czemu GB nie wykrywa mi zegarka? Widoczność włączona, zegarek rozparowamy, mi fit z forum usunięty, fw 1.1.5.24. Nie pomagają restart tel nawet. GB wyszukuje tel przez parę sekund, później koleczko przestaje się kręcić. Gdy naciskam wyszukaj to następuje pół obrotu kółka i nic się nie dzieje. GB pobrany z linka z 1 strony.
×
×
 • Create New...