Jump to content

jukatos

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jukatos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Masz tą wersje co ja? Bo ja nawet jej nie zainicjowałem, tylko podczas prób unlocka gdy już go wyłączyłem i włączeniu wyskoczyła aktualizacja. Jednak po niej wszystko ok, włączam i wyłączam i żadnego błędu nie ma.
 2. Mi działa, tylko po wyłączeniu błąd wyskakiwał z powrotem. Postarałem się tylko unlockować boota, ale jakiś czas oczekiwania 168 godzin jest hahah a teraz mi się z automatu aktualizuje lol ciekawe co będzie. Po aktualizacji działa normalnie wersja 1 3 1 0 pfbeuxm
 3. laviniuc Autor | Brawa dla pana #105 - boot into fastboot mode. press volume down and power until you see the mi bunny. - install and run minimal adb & fastboot on a pc - plug phone to pc - run "fastboot devices" you should see a line with device id & fastboot - run "fastboot continue" wait for it tadam you will be back into the old miui 10.2.9. -wciskamy ściszenie i power na telefonie aż zobaczymy chińskiego królika -instalujemy i włączamy minimal adb & fastboot na kompie -podłączamy telefon -w programie dosowym wpisujemy "fastboot devices" zobaczymy id urządzenia -wpisujemy "fastboot continue" Telefon winien się wyłączyć i po włączeniu mamy system sprzed aktualizacji. Na razie jest to tymczasowe rozwiązanie.
 4. Ogólnie to nie wiem jak to zrobić, ale napisałem do ruska co pomógł hiszpanowi z forum mui z identycznym problemem. hello. you need to dissasemble phone to connect it with testpoints to fix that. TeamViewer + miflash 2018-11-15 + firmware for fastboot + connect phone in edl + 11$ via paypal/skrill or btc. I will connect and flash it with authorized account Chce 11 euro, teamviewera, trochę to skomplikowane jak na mnie.
 5. Jedyna solucja którą znalazłem to zdjąć tylną klapę i punkty testowe włączyć
×
×
 • Create New...