Armin

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Armin

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note LTE
 1. Mam to samo od marca, znaczy fon nie startuje po aktualizacji I trzeba baterię wyjmować, wtedy uruchamia sie po staremu. Właśnie próbowałem z najnowszym romem, bo miałem nadzieję, że to może zostanie naprawione, ale nie, ciągle działa źle. Pytanie, czy jezeli zainstaluję przy użyciu twrp, to czy zostaną wszystkie moje aplikacje...? czy musze je jakoś wcześniej backupować...? I generalnie to dlaczego metoda 1 opisana poniżej nie działa...? skoro telefon kupiłem w Accesoriess4you: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
 2. też tak mam, czy ktoś wie, czy wszystkie modele xiaomi z dualsim tak mają...? kiedyś miałem lenovo z dualsimi nie przypominam sobie takiego problemu. A może pomoże wyłączenie synchronizacji, lub ograniczenie jej do kilku aplikacji, czy ktoś próbował.....? Jeśli problemu nie uda się sensownie rozwiązać to wydaje się, że całe to rozwiązanie dualsim jest do kitu. Teraz akurat play ma fajną promocję 10Gb za 10 pln na miesiąc to sobie włączę na tym samym sim co mam rozmowy a drugi sim wyłączę.
 3. czysty, zawsze się wygasza za drugim razem, a nie wcale.
 4. witam wszystkich Użytkuję redmi chyba jakieś pół roku. Jestem bardzo zadowolony, chyba jedyny problem to waga. Ale postanowiłem tu napisać, bo jest jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia.... otóż jak odbieram rozmowę i przykładam telefon do ucha, to ekran się nie wygasza, dopiero jak telefon odejmę od ucha i przyłożę ponownie, to się wygasi. Trochę to irytuje, bo czasem naotwieram przypadkiem trochę aplikacji. Czy da się to jakoś wyeliminować lub wyregulować? Mam miui 7 5.12.24, ale na poprzednich romach było podobnie.