Orzelek

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Orzelek

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4
 1. Wersja MIUI: MIUI 7 5.12.4 Posiadany smartfon: MI 4 LTE-CU Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Aplikacja nc+ GO znajdująca się w okresie pilotażowym i pozwalająca abonentom nc+ na dostęp do treści dostępnych w jego abonamencie nie wyświetla żadnych programów. Można ją otworzyć, wybrać kanał lub VOD, a przy każdej próbie odtworzenia materiału ekran robi się czarny i pojawia się błąd: "Urządzenie nie wspiera wymaganego schematu DRM (-301)". Na urządzeniu innej marki wszystko jest OK.
 2. U mnie też działały przyciski przy kierownicy, ładnie odtwarzało muzykę w pamięci telefonu. Aż przestało, podejrzewam, że po zainstalowaniu Spotify. Nie chciałbym rezygnować ze Spotify, ale jednocześnie chcę aby domyślnie uruchamiała się aplikacja Muzyka. Edit: chyba wiem o co chodzi Teraz jak się pobawiłem apką Muzyka i zszedłem do auta jeszcze pokombinować, to włączyło mi empetrójki. Chyba odpala się ostatnia apka do otwarzania muzyki, jaka była uruchamiana w telefonie. Ale tym razem radio samochodowe nie widziało nowych empetrójek, dopiero po włączeniu ich w telefonie poleciały z głośników. Ech nie dojdziesz z tą techniką Ale jest już lepiej. A najlepie będzie po prostu empetrójki nosić do auta na pendrive
 3. Domyślnie do odtwarzania muzyki mam tam ustawioną aplikację Muzyka, to nie to, inne sugestie? Wiem, że najprościej byłoby usunąć Spotify, ale wolałbym jednak inne rozwiązanie
 4. Co zrobić, gdzie to ustawić, by po przełączeniu w samochodowym radiu na zewnętrzne źródło dźwięku z telefonu odtwarzała się muzyka zapisana w pamięci pod postacią plików mp3? Kiedyś tak było, a obecnie po wybraniu przycisku "Media" uruchamia się Spotify.
 5. Czy tym z Was, którzy używają oryginalnego flip case'a zdarza się, że telefon wybudza się z uśpienia mimo złożonych okładek? Mnie się tak często zdarza gdy telefon jest np. w kieszeni, co gorsze działa dotyk i uruchamiają się wtedy przypadkowe aplikacje. Jest na to jakaś rada poza wyłączeniem automatycznego wybudzania po otwarciu okładki, które akurat bardzo mi się podoba?
 6. Panowie czy w przypadku czarnego mi4 nie schodzi lakier z ramki? Nie ściera się jeśli nie używa się futerału?