Jump to content

Szewa11

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Szewa11's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. No właśnie nie pomaga. A jeśli na zegarku jest tylko ten obrazek to się połączy z telefonem? Próbuje go wyszukać przez MiFit, albo Gadgetbridge i nic... Dziwne. Może ktoś coś jeszcze poradzi?
 2. Witam. Od wczoraj nie dostawałem żadnych powiadomień na zegarku Amazfit Bip. Dziś postanowiłem rozlaczyc się w aplikacji MiFit.. Gdy to zrobiłem, mam dokładnie to co na zdjęciu. Nie mogę nic zrobić. Ma ktoś jakieś rady jak z tego wyjść i żeby wszystko wróciło do normy?
 3. A jak wgrać aplikacje MiFit (czy to zmodowaną, czy oryginalną że sklepu play) ale żeby nie stracić tarczy ani ustawień. I żeby były powiadomienia (bo teraz jest wsyztsko ok ale brak tej właśnie aplikacji). Wszystkie mody wgrywam przez Gadgetbridge.
 4. Bardzo dziękuję. Ta jest super. Bo głównie zależało mi żeby nie było sekundnika bo jednak żre baterie. Ale np nie pokazuje mi pulsu i aktualnej temp pogody. Wiecie może dlaczego? I od razu zapytam jak wgrać app MiFit (skąd u jak) żeby nie usunely mi się polskie menu i tarcze. Kombinuje już od tygodnia i ciągle to samo się dzieje. A na Gadgetbridge nie mam faktycznych statusów treningu. Pomożecie?
 5. Witam, bardzo podoba mi się ta ostatnia tarcza (ważę że nie ma sekundnika bo bateria szybko leci w dół) ale nie mogę zainstalować przez Gadgetbridge do Amazfit Bip. Ktoś wie dlaczego? Te pierwsze tarcze z 1 i 2 strony bez problemu. Pomożecie? Czy ktoś może dodać ta tarcze widoczna na zdjęciu? Żeby dało się normalnie wgrać przez Gadgetbridge? Bardzo mi przypadła do gustu
 6. Co mam zrobić jak wgrywam pl język i ustawiam sobie tarcze przez Gadgetbridge. Po czym usuwam połączenie z tą aplikacja żeby wgrać MiFit (np 4.0) i jak się połącze z zegarkiem (tarczy już nie ma a język polski zostaje). Wkurza mnie to już od ładnych paru dni a nikt mi nie może jakoś sensownie wytłumaczyć. Liczę na waszą pomoc. Plis
 7. Nie mogę się w żaden sposób połączyć z Gadgetbridge z Amazfit Bip. Podpowie ktoś dlaczego?
 8. Witam. Mam problem z aplikacją do zegarka Amazfit Bip. Mianowicie, jak się połącze z aplikacją Gadgetbridge to wszystko jest ok (są powiadomienia itd, język polski jest wszędzie oprócz pogody, ale mi to nie przeszkadza aż tak). Ale ściągając sobie aplikacje Mi FIT (oryginalna że sklepu Google) to mogę się połączyć ale nie mam powiadomień. A jak ściągam zrootowana przez was (ta z 1 strony) to nie mogę się zalogować. Poradzicie coś?
×
×
 • Create New...