Witam ostatnio po wyłączeniu telefonu nie mogę go z powrotem włączyć. To znaczy włącza się ekran z napisem MI i po kilku sekundach z powrotem się wyłącza i po sekundzie włącza na kilka sekund taki sam ekran i tak w kółko.Teraz po wćiśnięciu przycisku POWER telefon wydaje wibracje na sekundę i dioda powiadomień miga przez 3 sekundy.
Nie wiem jak to naprawić .