Jump to content

eryankov

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

eryankov's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, w Google Play ustawiłem sobie opcję, żeby aktualizacje nie były instalowane automatycznie, tylko mam dostawać powiadomienie, że aktualizacje są dostępne i ręcznie mogę wybrać, które zainstalować. Problem w tym, że nie dostaję żadnych powiadomień na pasku stanu. Dopiero jak wejdę w Google Play w Moje gry i aplikacje > Aktualizacje, to tam mam listę apek, dla których aktualizacje są dostępne i mogę je pobrać. Pominąłem gdzieś jakieś ustawienie? Ktoś miał podobny problem?
 2. Ja zgłosiłem też ten bład przez narzedzie do raportowania błedów, ale póki co bez odzewu. Spróbuje jeszcze ruszyć temat na angielskim forum ale nie robie sobie nadziei. Może tylko my mamy ten problem
 3. Kładłem Samsunga i iPhona na tej ładowarce - ładuje bez problemu. Z kolei Mi Mix 2S działa bez problemu na samsungowej. W sobotę udam się do salonu, zobaczymy co powiedza.
 4. Czyli tyle, ile przy ładowaniu na kablu albo na fabrycznej indukcyjnej.
 5. A telefon masz w fabrycznym etui, czy jakies inne (grubsze)? Mocno nagrzewa sie na Baseusie?
 6. Na stronie Mi w specyfikacji ich ładowarki jest podane, że ma ona 2 tryby ładowania: 5W i 7.5W. Da sie to jakoś przełczyć z poziomu telefonu? Czy ładowarka sama dopasowuje sobie to w zależności od możliwości telefonu?
 7. Dzisiaj w ogóle co chwilę ładowarka rozłączała ładowanie, szlag mnie trafił :/ Właśnie naładowałem telefon na samsungowej ładowarce. Poza tym, że wyświetliło komunikat, żeby poprawić położenie telefonu, bo ładuje wolno, to nie było najmniejszych problemów. Ładuje wolniej trochę wprawdzie, bo mia tylko 5V na wyjściu (ta od Xiaomi ma 9V), ale poza tym jest ok, bateria nie nagrzewała się bardziej niż na Xiaomi. Sprawdź jakie napięcie na wyjściu ma ładowarka, której Ty użyłeś, pewnie też było niższe i dlatego też dłużej ładowała. BTW - co to za sprzęt masz? Bo w sumie mi na szybkości ładowania na indukcji nie zależy, w pracy telefon leży cały dzień i się ładuje, a przynajmniej bateria nie dostaje tak mocno jak przy szybkim ładowaniu. Nie wiem, czy problem leży w samej ładowarce czy w sofcie, ale dla mnie ta ładowarka jest lipna. Jestem ciekaw co mi powiedzą na to w salonie, jeśli się jakimś cudem uda mi się pokazać, że działa jak chce, to ją zwrócę.
 8. W menu serwisowym widzę tylko poziom naładowania baterii, temperaturę i wersję baterii, więc chyba więcej nie da się tu zobaczyć. Nawet po podłączeniu ładowarki nie pojawiają się żadne dodatkowe parametry. Poniżej screeny. Po kliknięciu na wersję jądra wyskakuje mi info o trybie diagnostycznym, ale to chyba to samo co wspomniany przez Ciebie serwisowy? EDIT: Skontaktowałem się z Xiaomi Polska na FB z pytaniem czy przyczyną może być soft czy wada fizyczna i... odesłali mnie do ich centrum serwisowo - gwarancyjnego. Szczerze mówiąc to słabe podejście do klienta. Odsyłanie ładowarki na gwarancję raczej nie rozwiąże problemu, zwłaszcza, że problem występuje u większej liczby użytkowników. Chyba zacznę rozglądać się za inną ładowarką.
 9. Dzięki, sprawdzę jak bateria nagrzewa się na innej ładowarce i na przewodowej.
 10. Rzeczywiście zapomniałem dodać, że bez etui problem też występuje W zasadzie jak teraz patrzę, to ładowanie zatrzymało się znów, tym razem na 71%. Ani telefon ani ładowarka nie jest nagrzana. Po jakimś czasie ładowanie zaczyna znów ładować, ale to już loteria. Swoją drogą po ostaniej aktualizacji MIUI do ver. 10.2.2.0 zniknęło wyświetlanie temperatury baterii w panelu Ustawień. Chyba, że ten parametr jest do znalezienia gdzie indziej teraz?
 11. Witam, Posiadam oryginalną ładowarkę indukcyjną Xiaomi i zauważyłem, że podczas ładowania przy ok. 65% przełącza się ona w tryb ochronny i przestaje ładować. Telefon ma nieoryginalne etui, ale nie zauważyłem, żeby nagrzewał się podczas ładowania. Po podniesieniu telefonu i odłożeniu go ładuje przez chwile po czym znów przełącza się w tryb ochronny i tak kilka razy, aż za w końcu załapie na dobre i ładuje dalej. Ktoś miał taki problem? Swoją drogą nieoryginalne etui powoduje, że trzeba dobrze "wycelować" przy odkładaniu telefonu, żeby ładowarka załapała...
×
×
 • Create New...